Opýtajme sa

Príspevok v téme: Opýtajme sa
pišta

Opýtajme sa ako to, že G.B shaw sa dožil 94 rokov ako vegaterián.
Opýtajme sa, ako je to možné, že G.Verdi vo svojich 83 rokoch vytvoril komickú operu, vôbec jedno z nazložitejších diel ľudského intelektu.
Opýtajme sa, ako vlastne žil Tizian, ktorý takmer do svojich 91 rokov maľoval obrazy.
Opýtajme sa, ako to robí Vilma Jamnická, ktorej už veľa nechýba do 100-ky a je taká čiperka.
Opýtajme sa možno susedov, ktorí majú viac ako 80 rokov, odkiaľ sa u nich berie sila, že ešte vládzu chodiť na záhradku.
Opýtajme, či je vôbec možné napísať v 113 rokoch svojo života knihu a umrieť pokojne v 118 rokoch, ako to dokázal Dr.Walker.
.
Opýtajme saa samých seba, či toto nie sú ľudia, ich príbehy ,ktoré by nám mali byť najväčšími učiteľmi!
.
A opýtajme sa seba, či to je jediná cesta, že potrebujeme toľko chémie, aby sme vôbec nejako vydržali zajtrajšok….

pišta

Stvoriteľ, či pre niekoho Príroda, nám vdýchol nielen Život ale aj Nádej. Že to všetko má zmysel a že to nakoniec dobre dopadne.
Život a Nádej. Patria spolu. Aj keď niekedy sa zdajú ďaleko od seba...

alfa

pista, aby si chapal, to nebolo nic proti tebe. to bol len taky vykrik do nekonecna...niekde...niekomu...vies, medzi mnou a sestrickou evkou je skoro 11 rokov a ona mi bola nie len perfektnou sestrou, ale vlastne akoby aj mamkou...vzdy som bola veriaca, ale odkedy...no neviem...pochybujem. je to nespravodlive!!! prepacte vsetci, dnes ma to velmi vzalo...prosim, ak ste tu veriaci, pomodlite sa, aby bola este aspon par rokov medzi nami! ja uz nevladzem

alica

VŠETKO JE TOM,ČO SA DEJE V NÁS VNÚTRI -JE TOM NAŠOM PSYCHÉ...V NIČOM INOM,,kTO NA TO PRIŠIEL JE KRÁĽ.KTO NIE JE BEDÁR...PREŽÍVANIE CHVÍĽ,MYŠLIENKA,NIE VEC,TO JE TO POZNANIE,KTORÉ NÁS OBOHATÍ...

alfa

a co ked niekto cely zivot dodrzuje vsetky pravidla spravnej vyzivy, aktivne sportuje a ked to uz neide pravidelne cvici, venuje sa joge, ma stale pozitivny pristup k zivotu-a potom jedneho dna BAC-a vsetko je v keli kvoli nejakej chorobe, ktora sa neda liecit!!! podla mna ma do toho co hovorit aj nejaka hlupa vrodena chyba na DNA! taketo veci neovplyvnis...

igris

nie som si ista ci je to iba vyzivou, urcite je dolezita, ale aj genet. predpoklad, zbytocne sa pre vsetko nestresovat, vediet oddychovat...dobry alibizmus :))), ked ono je to take jednoduche dat si tabletku a este ti to aj vsetko v reklame zdovodnia co si dobre pre seba urobil