Obchod s "éčkami"

Príspevok v téme: Obchod s "éčkami"
erik

Možno to bude zniet divne, ale neviem si poradit a chcem sa spytat v tejto diskusie ci niekto nahodou nepozna obchod s potravinovými doplnakmy (ak teda taky existuje).
Potrebujem totiž kúpiť látku E401 alginát, pretoze chcem vytvoriť odliatok ruky.
Teda takto
vdaka, zatial s pozdravom

PS: dufam ze nevadi ze to pisem tu, ale id o Ecka, cize to nieje az take off-topic tejto stranky :)

erik

Ahoj, volal som do jednej lekarne a teda povedali ze mi alginat objednaju. Poziadal som ich o 1000 g. Avsak som sa nespytal na to co to bude stat... teda dost podstatna vec. Nemate nahodou informacie o tom kolko by mohlo stat 1000 g alginatu? Viac ako 500 Sk by som za to dat nechcel, ale fakt neviem kolko odomna budu chciet ?

dadalv

ja bysom na tvojom mieste isla do kozmetickeho salonu a spytala sa tam alebo do lekarne skus tieto dve miesta urcite to objavis som si ista vela stastia

pipa

E401-alginát sa pouziva v potravinovom priemysle, vo farmacii a pri vyrobe kozmetiky. Takze predpokladam, ze ho na Slovensku dostanes v nejakej specialnej drogerii. Alebo u dodavatela farmaceutickych firiem. SPytaj sa v drogerii, mozno ti ho objednaju.