Močové cesty

Príspevok v téme: Močové cesty
summerflow

Dobrý deň. Potrebovala by som sa poradiť. Mávam často zápaly močových ciest, som náchylná na tieto veci. Stačí, ak ma prefúkne, ochladí sa, hneď s tým mám problém, hlavne bolesti močového mechúra, vaječníkov, následné pálenie pri močení a podobne. Týka sa to "dolného ústrojenstva", ako je močový mechúr, močové cesty, vaječníky, ale tiež kríže a obličky. Preto by som chcela užívať nejaký prírodný, ale silný preparát, ktorý by mi celú túto časť poriadne vydezinfikoval, úplne "vyčistil", zbavil kadejakých baktérií a podobných záležitostí, ktoré to pravdepodobne spôsobujú. čo by ste mi poradili, niečo zaručené, prírodné? Veľmi pekne ďakujem za pomoc a rady.

sisa72

Aj tak nechápem čo maju spoločné probiotika s urologickými problemami ale nevadi.. ja berem selen,zinok,bion 3, probiotika, 500 C vitamin a aj tak figa z toho..

summerflow

Je to veľmi nepríjemné.. Ale niektoré tu radili nejaké preparáty, možno stoja za vyskúšanie. A hlavne - užívať ich ako prevenciu, nie až keď nastane problém. Ja verím, že sa dá proti tomuto nejak posilniť, len prísť na nejAký dobrý produkt, ktorý to zlepší, resp. vyhubí všetky baktérie, ktoré to môžu spôsobovať.

RNG

na zvysenie imunity treba vybit v crevach candidu a nahradit ich probiotikami. Tie vyrabaju pre nase telo az 70 % obrannych latok.
Streptokokova infekcia sa da "vyplachnut z tela branin D-manozy, 2 gramy kazde 3 hodiny. Ale ked si nezvysis imunitu, aj tak to dostanes naspat.
A imunita je selen, zinok, jod a probiotika, plus dobre travenie.

sisa72

vieš ja som to mala dlho.. mna síce ladviny neboleli ale stale som mala pélenie.. liečila som sa 2 roky, ležala som aj na urologii, dokonca mi rozširovali moč.trubicu.. Až pred rokom ma poslal ženskej a povedal aby mi spravili vytery na teraplazy, chlamidie a ešte dačo.. zistili mi ueraplazy vybrala som dvoje antibiotika, preliečilo sa to, ale palenie sem tam pocitujem.. pritom ženskej chodim pravidelne na kultivacie..

summerflow

Sisa72, áno, len urológia, krv musím zaklopať som nemala, len časté chodenie na WC, pálenie pri močení a bolesti močového mechúra, krížov, občas obličiek. A fakt stačí malé prefúknutie, hneď mám všetko čo som vymenovala. Ja už sa toho chcem raz a navždy zbaviť, chcem byť voči tomu odolnejšia, len neviem ako na to, aký silný preparát by pomohol..

sisa72

bože to je strašné svinstvo.. ja som to mávala často.. veľmi dobré sú brusnicové tabletky prírodné v lekárni a k tomu som 2x denne pila urologicky čaj..je to na dlho a neda sa z toho dostať stale sa to vracia.. poznám to.. ber to už aj ked Ti to zaberie..Bola si aj na nejaké iné vyšetrenie?? či len na urológii?? Máš v moči aj krv a zápal.. či len pocit pálenia?

rena100

sumive tablety - tusim sa volaju urologica - vyrabaju ich na SLovensku - kazdy den 1 tabletu - je tam aj leták.su dostat v lekarni. Je mozne ich brat aj ako prevenciu.