moje choroby

Príspevok v téme: moje choroby
fliacik

Ahojte! Mam 15 rokov a chcem sa spytat na vas nazor .Tyka sa to mojej zdravotnej stranky. Posledne mesiaca mi je kazde rano zle a trva to az 1 a pol hod. Treba mi strasne zvracat, ale nezvraciam lebo neranajkujem. Otec mi stale vravi, ze je to tym ale ja nedokazem rano jest. Dalej sa mi dost casto toci hlava a zahmlie pred ocami hlavne ked lezim alebo sedim a rychlejsie vstanem, alebo ked tancujem a robim rychlejsie pohyby.Dalej ma zvikne niekedy tak asi 2-krat do tyzdna pichat pri srdci.Niekedy az tak ze sa neviem nadychnut. Este je toho vela ale tieto veci ma trapia najviac. Ku akemu lekarovi by som mala ist a ked by som poprosila o kompletne vysetrenie co by mi robili a bolo by to zadarmo??? Dakujem za vsetky reakcie.

lukas l.

Ahojte.. mám dost velke problemy...
Mam trvale bolesti hlavy v zatilku sprevadzane velkou unavou. v poslednom case zistujem taky divny tlak za pravym okom. Ked sa pozriem do zrkadla na ocnu duhovku tak na strane k nosu ju mam ako keby rozpadnutu, neviete my dakto poradit co to moze byt??

fliacik

dakujem vam pekne za reakcie.inac kachita
niesom chuda mam 48kg ale je pravda ze za posledny polrok som schudla bez diety asi 4kg a aj znamy si to vsimli.A to zelezo to bude asi tym lebo som vegetarianka od asi 8 rokov.

pipa

Pravdepodobne mas nizku hladinu hemoglobinu v krvi-malo zeleza. Ranne nevolnosti by mohli byt typicke pre celiakiu... a este kopec inych potravinovych alergii. Chod k vseobecnemu lekarovi, krvny obraz ti spravi hocikto.

kachita

Ahoj, tieto problemy by mohli svedcit o roznych chorobach. Vidiet, ze ta znepokojuje tvoj stav, preco si vlastne este nebola u lekara? On by uz nejakym smerom zacal. Ale je mozne, ze mas zvysenu citlivost na stres, alebo sa vlemi obavas o svoje zdravie a len sa pozorujes a bojis sa. Mozno mas uzkostne stavy a ani o tom nevies. Lebo tieto tvoje symptomy su typicke aj pre uzkostne stavy. Ako si na tom s vahou? Nie si prilis chuda? Telo si niekedy pyta viac. Mala by si asi napisat nieco viac ale v prvom rade chod aj k lekarovi.