Vsi

mackousko

Kup si sampon nekde kde ta nik nepozna napriklad ked byvas v bratilsave tak si ho chod kupit do kosic (to je len priklad). Alebo si ho kup prostrednictvom internetoveho obchodu.

lenka22

nehanbi sa, lekarnicka vidi ze sa o seba staras... a vobec sa tym nezatazuj, ja som sa tiez nehanbila ked som si kupovala mast na hemoroidy :)) treba to brat sportovo, a nevyhovarat sa ze kupujes pre kamosku, lekarnicky to uz maju prekuknute...

snehulienka

ja mám odskúšaný psí šampón proti parazitom, tie produkty z lekárne nestoja za nič.Trápila som sa so všami asi tri týždne a nakoniec po odskúšaní všetkých šampónov z lekárne a hlavne tých prírodných zabral iba obyčajný psí šampón.Po odvšivavení treba tiež umývať hlavu každý tretí deň a pravidelne kontrolovať.Prejem veľa trpezlivosti, lebo terajšie vši sú akési odolné a ťažšie zničiteľné ako kedysi.

veronika

chod do lekarne a predaju ti sampon, vobec sa nemusis hanbit.dnes su uz dobre sampony, ktore posobia rychlo.je jeden prirodny sposob, ale to je este drastickejsie a nebezpecne, neodporucam.