Vsi

anonym :)

viem...je to šampón taký ružový...volá sa..........hmmm to už newiem...ale wiem že na obale je niečo ružovým...tak pa cmuk :))))))

jajulka

Ja si pamatam ako nam mamina umyvala vlasi Ortosanom, starsi si budete pamatat oranzovo-biely sprej :D. Akurat, ze pred 2mi rokmi sa u nas v skolke zase rozsirili vsi a dostala som ich aj ja :O, hrozne, hanba, dostal ich aj moj priatel, samo odo mna. Co pomohlo bol sampon proti vsiam, nepamatam si meno ale zajtra dopisem a potom sme ako opice jeden druheho vycesavali :))). Staci kopec kondicioneru a cesat ako o zivot. Napokon sme si preventivne dali este jednu kuru samponov a zvieratka su prec :). Drzim palce. Este ma napada, da sa Ortosan este dostat? Lebo ten v detstve tusim fungoval na prvy raz ;)

tutik

ja som tiez raz davnejsie mala..hrozne to bolo ale musis si kupit sampon pre psov vazne a hned zacnu z hlavy utekat...ten sampon hroozne smrdi ale pomaha to..potom si radsej umy vlasy normalnym samponom aby si nepachla :)

cicung

ahoj aj som mala vsi a kupila som si sampon parasidose a nepomahal!!uz tri tyzdne som ich mala a kupila som si aj sprej a ani to nepomohlo!tak som si este raz prezrela navod na sampone a dvakrat som si dala na hlavnu sampon a robila som to kazde dva dni a nestarala sa o to ci ich mam a zarazu o tyzden boli hned prec a ovtedy vsi nemam!!!dufam ze som pomohla

Ivka 1

Stačí jedna dospelá voš a máš toho za
chvíľu plnú hlavu.Skús si najprv vlasy
fénovať čo najdlhšie klasickým fénom.
Horúci vzduch vši zabije a potom ich treba vyčesať hustým hrebeňom.Hnidy,teda vajíčka je najlepšie vyberať prstami po jednej ,
rozpučiť ich a hodiť ich do misky s vodou. Potom vlasy umyť špeciálnym šampónom, veľmi účinný je Difusil H sprej.Vši zlikviduje aj šampón s tea tree olejom alebo ak čistý olej pridáte do obyčajného šampónu. Naneste
ho na vlasy a nechajte pôsobiť 15 min.
a vlasy dôkladne umyte.Opakujte dvakrát denne aspoň tri dni po sebe.
Mokré vlasy po každom umytí vyčešte.
Je potrebné aj vyprať a ožehliť oblečenie a posteľnú bielizeň,s ktorými mohli vši prísť do kontaktu.

denisa

dnes som si na hlave objavila biele vajicka mozu to byt vsi ked ale co by ich nakladlo ked nic som tam predtym nemala