prichod kramov

Príspevok v téme: prichod kramov
kristi

dobry den, potrebovala by som radu. minuly tyzden som mala dostat kramy, no este dodnes ich nemam. stava sa, ze mi meskaju, ale nanajvys tak 2, 3 (obcas aj 4)dni. mne by to v podstate ani nevadilo, len najvacsi problem je v tom, ze presne o tyzden ideme na lyzovacku a ja ju nechcem stravit v posteli s bolestami, kedze moja menzes byva hrozne bolestiva. viem, ze pricin moze byt viacero, tak ako aj to, ze tento tyzden som mala dost stresov, bola som chvilu aj prechladnuta, ale uz by malo byt vsetko ok. neviete co mam spravit, aby sa dostavila? musim ju dostat este teno tyzden, aby mi neskazila cele plany. mozno pride cochvila sama, ale co ak nie? ak by ste vedeli nejaku radu co urobit, resp. ako ju vyvolat budem VAM veeelmi pekne vdacna. papa

brunca

no neviem ak si dobre pamatam ten film pasla kone... tak tusim ze jej to vino velmi nepomohlo..ale mozem sa mylit.
najlepsie co funguje je cerveny strik s pepsi
samozrejme nie jeden:-) na druhy den to mas hned!

kikina

Videla si fil ??Pásla kone na betone,Tá baba ked jej meškali si dal vrelú vaňu a pol litra červeného a potom dostala skús ale sa neutop,,,

chlapp

Niekde som cital o posuvani kramov s nejakou antikoncepciou, myslim ze to bol ten antikoncepcny kruzok co tu na fore bol spominany. Islo o to, ze ked si si ho nechala dlhsie o par dni, zatial si kramy nedostala, ale presne si to uz nepametam.

asd

ze alkohol je na to dobry - dake to cervene vino. Ale co ja viem... neskusala som to, takze neviem z vlastnej skusenosti. Ale nie ze sa budes kazdy den ozierat :)