3 roky v bludnom kruhu

Príspevok v téme: 3 roky v bludnom kruhu
malwica

No ani neviem ako mam zacat.Mam taky problem a neviem co s tym.Myslim ze niesom sama s tymto problemom ale ja potrebujem pocut nazory resp.sa "vykecat".neviem ci mam ppp,ale uz asi 3 roky som v tom bludnom kruhu prejedanie chudnutie,moja vaha sa nepohla iba sa kyve 2kg hore dole.Kazdy den myslim na jedlo vstavam a laham si s mylienkou na jedlo,na moju vahu,postavu,som posadnuta,blazniva.chora.Kazdy den ked si sadnem za internet a tukam tukam diety,chudnutie,kaloricke tabulky a stale dokola dokola a pritom...Jedine co chcem je skudnut tych 5 kg a byt spokojna.CHCEM TAK VELA?????
Myslim,mam ist za psychologom? pomoze mi? Nechcem aby mi povedal ze som pekna a mam si vazit sama seba taku aka som.Lebo ja to nedokazem,a namyslat si ze som krasna a nerozmyslat nad kilogramami.Boze,co to je ?? Nic mi to nehovori!Uz par viac krat som plakala bola som zufala chcela som aj vracat,nevedela som to,najradsej by som sa obrezala nech uz je ten hnusny tuk zo mna prec ja sa nenavidim a moju mysel nenavidim zato ze zo mna robi POSADNUTU! prosim POMOC!

majka125

malwica:a co tak chuscnut 5kg a byt spokojna so svoojou postavou?ja mam uplne taky isty problem jak ty,ale idem to zmenit

kaktuska

Zlatino vobec sa neboj urcite si nebude mysliet ze si len pubertacka s komplexami, vies kolko mladych ludi chodi k psychologom koli roznym problemom, poznam takych ktori tam sli lebo nezvladali stres v skole a urcite im psycholog nepovedal ze by sa mali viacej ucit alebo nieco podobne. Jednoducho mas dost depresivne stavy ktore mozu vies k ppp takze ich treba podchytit v ten spravny cas.Hore hlavu a chod!

malwica

vW: ano mozno mas pravdu ze ist za psychologom by pomohlo skusim to aj ked uz som sa chystala ale stale na mna prislo ze "ved to sama dako zvladnem" a nasledne som sa tak prejedla,rozplakala a povedala si ze hned na druhy den idem !..ale ....:(
A bojim sa ze pokial by som prisla nevedela by som ten problem dostatocne opisat a on by mi povedal ze je to vlasne normalne a ze sa mam ja neviem,ukludnit? aby zo mna nespravil len pubertacku ktorej sa nepaci jej postava:(

rajda:ako hovoris,po nedeli (vykendy su najhorsie) sa citim ako obrovsky stodvadsat kilovy medved a mam chut skocit z okna a skoncit to.

rajda

malwica - to akoby som citala o sebe, tiez chcem schudnut poslednych pat kg a nedari sa lebo raz jem konecne normalne zdravo a potom pride vikend prezeram sa ako svina a vyvratim to ... nevraciam casto ale uz to ze som to skusila prvykrat vedie k tomu ze ked sa prezerem bude to smerovat k tomu ... po nedele mi bolo tak zle ze teraz nevladzem ani tolko jest..ale do kedy? :D je to bludny kruh... som zo seba nestastna..nenavidim sa..nepacim sa sama sebe... pritom inym sa pacim a myslia si ze mam dobru postavu .. no preco to ja nevidim? preco sa nemozem pozerat na seba normalne? ked som mala 95kg nikdy som nemavala taketo stavy netrapila som sa tolko a teraz mam 64 - 65 a totalne mi preskakuje.... tiez stale rozmyslam nad jedlom a vacsinou ked vidim inych jest "nezdrave" veci ide zo mna zavist ze oni take mozu a ja nie lebo by som pribrala a je to nezdrave !

VW

Tento stav je istou branou k ppp. Za ziadnu cenu nezacni vracat ak sa tam dostanes bude to iba horsie a horsie a mozno sa uz z toho nikdy nevyhrabes. Myslim ze by ti psycholog pomohol pretoze podla toho co citam mas dost silne stavy depresie to ze to je sposobene nespokojnostou s postavou sa mi zda az druhorade, dolezite je ze trpis pocitmi uzkosti a depresie s cim by ti odbornik vedel pomoct a dalo by sa to liecit nie len slovami ale aj liekmi na uvolnenie napatia. Beru sa ci uz pri liecbe ppp, tak aj pri depresiach, nespavosti, nadmernom strese, uzkosti a pod. Beru ich aj zdravi ludia ktori maju dajme tomu tazke zivotne obdobie. Byt tebou tak to urcite skusim mozes si tym usetrit vela trapenia.