Botoxom proti vraskam

Príspevok v téme: Botoxom proti vraskam
besna

Ahojte kocky,

chcela by som sa s Vami poradit kde, za kolko a s akymi skusenostami ste riesili vrasky na cele a medzi obocim.

Ja viem ze tento zakrok Vam urobia uz pomalicky aj na zeleznicnej stanici (mylsim botox) :o) ale rada by som pocula nazor dievcat ktore to uz absolvovali.

DAKUJEM za prispevky...

besna

No ja si nemyslim ze mam nejake hlboke vrasky. Mam 29 a pouzivam kvalitnu kozmetiku. Som s kvalitou svojej pleti velmi spokojna.

K tym mojim vraskam... nie su nejako velmi viditelne, ale ja casto nosim vlasy vycesane dohora a asi je to tym ze si to viac ja vsimam. Neusadza sa mi v tychto vraskach ani make up ani krem.

Skor si myslim ze v mojom pripade by to bola skor prevencia, bo mam niekedy obdobia ked mi nie su vobec vidiet, ale niekedy hej. Bola som tento rok 2 mesiaci pri mori a kedze tam bola vyssia vlhkost, baby prisaham ze som nemala ani jednu vrasku ale uz je to tu spät :o(

No ja som pevne rozhodnuta ze si to dam, len este neviem kde.

Interklinik, Esthetic, 1ldc,,,, fakt neviem kde si to mam dat urobit... poradte...

iveta.

ja mám skúsenosť. Mala som hlboké vrásky.dala som si pichnúť. stálo to
4 500,- Sk Bolo to super. Ale vrásky to nevyrovnalo, len trošku. Ale nemračila som sa, neusadzal sa mi makeup vo vráskach , no super to bolo. Ale po mesiaci som už vedela trošku pokrčiť a po dvoch mesiacoch to povolilo. Vraj to prvýkrát má vydržať tri mesiace. Potom pol roka. Dám si to znovu pichnúť. Len je to strašne drahé.

sminkarka

ahoj,ja sice nemam skusenost s botoxom,ale chcela by som vediet na kolko mas vrasky hlboke,pretoze ja som ich mala asi tak priemerne hlboke a objavila som obycajny krem od AB VITALITA s koenzymom Q10 a vysledky som vydela uz po tyzdni pouzivania a stal ma iba 4 €