Gyntima čípky

karioll

kedze to mas z kupaliska,velmi pravdepodobne sa jedna o mykozu,co je velmi rozsirene,ja by som to riesil aspon cez vikend gyntima cipkami,a v pondelok bud gynekologicke,alebo canesten cipky ak nemas alergiu na klotrimazol

hmmmmmm

kika zbehni do lekarne a vypytaj si canesten vaginalne tablety dnes je uz vselico volnopredajne co bolo kedysi na recept.nielen clotrimazol krem.v lekarni ti poradia.gyntima cipky mozu pomoct pri slabej forme, alebo mozu aj potlacit odcasne len infekciu!

kika29

mám problém svrbí ma v pošve aj okolo z vonka bola som na kupku a od v tedy mám tento problém. pomôžu mi tieto čipky ďakujem za radu.

karioll

gyntima cipky su velmi dobre,najviac ich odporucaju gynekologovia,je fajn kombinovat s gyntima intimny gel alebo pena.neviem ako to je teraz,ale niekedy obsahovali salviu a ta dost vysusovala sliznicu niektorym zenam,ine boli v pohode

.....

Aj ja som používala gyntima, ale fakt hrozne vytekajú.Ale inak sú dobré. Potom som si kúpila Maldion (sú to len také malé kapsulky). Nemusím mať ani vložku na noc, len ráno si dám intímku.

alzbee

Ja som baby uzivala Gyntima cipky a pomohli mi:)) je tam 10ks, su bez predpisu a stali ma 6.20 eur...ked ich chcete uzivat len ako prevenciu, tak staci uzit 2 za cely tyzden, no ked uz pocitujete problemy, tak treba uzit vsetkych 10...priznam sa, ze dost mi to liezlo na nervy, lebo celych tych 10noci som musela mat vlozku-strasne to vytekalo. Ale mna osobne nepalili a pomohli mi:)

barbinka

Tak som si kúpila ten floragyn, v lekárni mi povedali, že je to lepšie ako gyntima. No stálo to nejakých 8 eur.

sasena p

a ty si teraz kupovala dalsie?takze sa ti tie veci vratili?alebo to len ako prevenciu? kolko je v jednom baleni?ci su rozne balenia? musis douzivat cele balenie ci ako to funguje? vdaka