nejde to tam

nemôžem povedať

vidíš,z tak mála viet sa nedá všetko vyčítať,prostredie,roky,chodenie,sympatie,psychyka ,uvoľnenosť,orot.stimulácia a pod.Možno nevedomky stiahneš panvové svalstvo a je problém z obavy pred bolesťou,petra to napísala veľmi výstižne,zhrnuté-dlhá predohra,vlhká vagína a tvoj pokyn na spojenie a keď nezvlhe ani po hodine,tak ju nasliň a uvidíš,tak skúšajte,ja tu večne nebudem.

baskaa

No -nemožem povedat-... akoze neviem odkial si to vsetko vzala ale ked uz si napisala tak ta poopravim chodime spolu uz veelmi dlho a velmi hoo luuubim a aj on mna a citim ze by som sa s nim uz chcela milovat.. A nenalieha na mna kebyze hej tak niesom sprosta a necham ho..ved budem s niekym spat ked sa sama na to citim aaach

nemôžem povedať

milá baskaa,mám dojem ,že vaše milovanie je trochu narýchlo a očakávate od toho viac,než v danej chvíli môžete jeden druhému darovať a silno sa bojíte sklamania.Milovanie nie je trampolína ani diskotéka.Najprv musí byť láska a pocit,že ste ochotný dať za seba navzájom život,vrcholom je spojemie dvoch bytostí a následne aj zrod nového života.Partnerovi povedz,nech nenalieha pri milovaní na teba,je potrebná predohra a až budeš pripravená na splynutie,naznač mu to nejakým spôsobom,trebárs aj hovoreným milým slovom,milovanie je umenie,radosť zo života,z každej prežitej chvíle venovanej milému,a pocit,že žiješ pre tých, ktorých miluješ a vieš že žiť sa oplatí.

xixi

tak ja mam opacnyy problem ja som vlhka jak totok uz pri bozteku na licko:))..ta nam to ta matka priroda nadelila dako nerovnomerne co?!?:DD..jasnee,dlha predohra a lubrikac to istia:)

fiiha

aj ja mam s partnerom podobny problem ale ked je to uz "tam" tak je to v pohode, akurat musi byt spociatku opatrny a jemny. ak to tam fakt nejde tak potrebujem aby ma predtym trochu vzrusil prstami a to vzdy pomoze;)..

zuzana

Baskaa na zaciatku je to normalne... nemate sa kde ponahlat, tak sa venujte jeden druhemu a tiez mozete pouzit ako pisala chatlotte lubrikacny gel... a hlavne nestresujte a nerob si z toho hlavu... je to normalne na zaciatku...

charlotte

ahoj baskaa! skuste pouzit lubrikacny gel, ak mas pocit sucha. niet sa kam ponahlat, casu dost :)) mate sa radi a ako pisala petra - nestresujte. ak by si mala pochybnosti o tom, ci je tvoj posvovy vchod "normalny", navstiv gynekologa. niekde som citala, ze vhodna poloha je nasledovna: zena lezi pri okraji postele so spustenymi pokrcenymi nohami tak, aby sa partner mohol pohodlne priblizit. ale asi zaruceny recept neexistuje. pa