poziadal ma o ruku...

Príspevok v téme: poziadal ma o ruku...
GRETUSKA

Vcera mi moj priatel z nicoho nic napisal CHCES SI MA VZIAT? Bola som v prvotnom soku ,ale strasne stastna a odpovedala som ANO ...sme spolu len necelych 5 mesiacov a bojim sa ako to zoberie jeho a moja rodina, ci si nebudu mysliet ,ze sme sa zblaznili alebo co a ci to nie je priskoro, co si o tom myslite? dakujem cmuk

GRETUSKA

dakujem vam vsetkym ...rozhodla som sa to nechat tak a pockat co nam cas ukaze, ale vidim, ze ho ta vec zmenila. Ako som mu odpovedala tak sa sprava uplne inak je este uzasnejsi ako bol predtym ( aj ked ma vela chyb ako kazdy hehe). Mam pocit ako keby som mu tym ANO dala istotu....

tinulik24

aj ja si myslím, že by si mala ešte počkať - vyskúšajte si spoločné žitie atď a ako to tu bolo spomenuté - svadba neutečie. Ale rozhodnúť sa musíš ty sama - tak ako to cítiš - rozhodne držím vám palce:)

zabicka1611

tiez suhlasim...5 mesiacov je kratka doba a ani nevieš čo sa ti z neho vykluje!! ja sama sa niekedy nestačim diviť ako sa moj priatel niekedy sprava a to sme spolu 4 roky...zasnubeny sme už 2krat a vieme že sa chceme brať ale kedy to sa ešte uvidi!!chceme este tolko toho stihnut do svadby ze ju proste akosi odkladame!! len sa neunahli aby si to potom nelutovala :( radsej pockaj..sak svadba neutecie!! :)

Chenelocka

po piatich mesiacoch je skoro na take veci,este sa nepoznate dobre...riesili ste uz nejake vazne problemy?vies ako sa zachova v takych sit.?byvala si s nim,vies aky je co sa tyka domacnosti?aj ja som mala priatela co bol super a po pol roku otocka o 360stupnov,ja som ho nespoznavala....s tou svadbou by som este pockala a hodne by som pockala

darika

GRETUSKA
Aby ta to zase vsetko neodradilo.Mozte sa poznat aj 5 rokov a zrazu sa rozvediete po kratkom manzelstve.Ja som sa vydala po 10 mesiacoch poznania,a to som uz bola v 4-tom mesiaci.Tak si vypocitaj.Sme spolu dodnes.Ak mate moznost vyskusat spolocny zivot,spolocnu domacnost,to je asi najlepsie riesenie a po case uvidite ci sa spolu znesiete,ci bude vsetko rovnake.Na jednej strane sa tu pise v temach o tom,ze si chlap zenu nezobral ani po niekolkych rokoch a na strane druhej,ked chlap sa aj vyjadri(aj ked sms-kou),Tak sa to tu uz komentuje.Boze,boze,zena je asi fakt tvor nespokojny.
Tak ci tak,ty o tom zatial nezacinaj a uvidis,ci to este spomenie.

simina

5 mesiacov je strasne kratka doba na dobre spoznanie sa, lebo az 6 mesiacov je doba zalubenia, az potom vraj prichadza laska. On je teraz asi velmi zalubeny a to poziadanie o ruku bola asi len zaplava citov. Moj sa ma tiez opytal, ked sme boli spolu 3 mesiace, ci by som si ho zobrala, nie oficialne, len pocas rozhovoru. O 3 roky na to sa so mnou rozisiel, ze vraj nemiluje mna, ale inu, s ktorou chodil este davno predo mnou, hoci ona nechce jeho.

zjuzjika

podla mna by taq mal poziadat pekne osobne a nie ako taky somarik cez sms.... cize tuto temu u vas nehcaj tak a uvidis casom ako sa to vyvinie

GRETUSKA

bon mas pravdu asi nie som celkom pripravena a asi hladam argumenty a s pravam sa ako 15-tka, pockam co cas ukaze a hlavne ci to od neho nebol len vykrik do tmy.... :)

bon

gretuska nehnevaj sa ale aj tak si vsetko cim ti tu baby oponuju obratis na svoje a ospravedlnis si to, nechapem an co si sem pisala, podla mojho mazoru ani ty nie si pripravena sa za neho vydat, lebo tu len hladas argumenty preco ano, a zda sa mi ze tym uistujes seba samu, ze je to spravne......, ak by si to chcela fakt spravit, tak to spravis a nepotrebujes rady od inych ludi...., pockaj este chvilu, neunahli sa...., ale je to len moj nazor, nad ktorym sa aj tak asi nezamyslis