:(((pomozte pls

megi

ahoj marat. neviem kolko mas rokov ale dobre urobis, ked to povies rodicom, pripadne sa obrat so svojim problemom na tvojho lekara, ktory by ta pravdepodobne mal poslat na vysetrenia k endokrinologovy, kedze zjavne ide o nejaku hormonalnu poruchu. ten by ti mal nasadit liecbu, ktora by eliminovala prerazajuce zenske hormony. tak vela stastia.

cica

lubrikanty su velmi provokacne...da sa chytit infekcia atd.....skus len kondom,lebo spermicidne gely nie su 100%....takze tak

marat

Ja som chalan ktorý ma dost velký problém mám o nieco vecsie prsia ako mojí kamaráti raz domna jedna moja spolužiačka podpichla aby som si ich skusil zmerat podla casopisa a povedal jej že čo a ako že ona mi pomože vybrat podprsenku spociatku som sa tomu vyhýbal ale ked som sa zmeral tak velkost mojích kosíkov ak sa to dá tak nazvat bola 85b tak neviem čo by som mal urobiť skusil som si par krat sestrinu podprsenku a sedela dpbre podla vás mal by som to niekomu povedat a kúpiť si podprsenku je to dost trápne ale potrebujem pocut aj iný názor mám pocit že mi tie prsia dost zavadzajú prosím poradte