červy v stolici

Michal16

Dobrý deň, včera večer som si našiel v stolici biele červiky , myslím že to je mrla ludská, treba s tým ísť k lekárovi ?...nieje na to nejaký bezpredpisový prípravok ktorý ich z mojho tela dostane , je my z toho uplne na nič neviem čo mám robiť :( až depky z toho dostávam :(

Veronika5555

Hm Mrla je veľká až okolo 15 cm... a jej larvy niesu hnedé.. navyše škrabanie som si unho nevšimla... Obávam sa aby to nebola motolica ale tá nieje u nás častá...

Veronika5555

Dobrý deň, moj malý brat bol na wc. ked som tam potom prišla v záchode som našla čierne alebo hnedé červíky o veľkosti 0,5 - 0,7 cm. Neviete o čo može ísť. dakujem

Eva32

Tie červy nemám ja, ale moja neterka. Minulý týždeň mala 1 deň teplotu 39,9 a sťažovala sa na bolesť bruška. Lekárka povedala, aby sme vysadili mlieko. V piatok sme dali vzorku stolice na rozbor, v pondelok budú výsledky. Ale tieto červíky nikdy nemala. Až mi zle zostalo, keď som to zbadala. A dnes spomínala, že ju zase bolí bruško.

Eva32

Pozrela som si to video, ale podľa toho to mrla nie je. Ten najväčší z nich mal asi 0,5 cm a bol v strede širší.