JE TO ORGAZMUS?

Príspevok v téme: JE TO ORGAZMUS?
Čierna ruža

Ahojte. ako zistím že som prežila orgazmus? sexuálne žijem už niekolko rokov a neviem či som vôbec z mojim partnerom niekedy prežila orgazmus. Ked si to robím sama viem viem že som ho mala. Aj ked sa z mojim partnerom cítim skvele,neviem či som s ním niekedy zažila orgazmus....ako preosím prebieha vaginálny a klitoriálny orgazmus? je to u každej rovnaké?

trpitel

ak vies urcite ze sama so sebou si ten orgazmus zazila, tak tym si musis byt stopercentne ista ze si ho s partnerom nezazila.. sex moze byt dobry, ale ked nepride orgazmus... da sa to nazvat iba prijemne milovanie bez orgazmu

law girl

noo, tak to teda ano, ja som prvykrat tu polohu ani nemohla vydrzat, ako nenormalne ma drazdil...bolo to nieco, co som nemohla vyslovene, take to bolo intenzivne...uff, si neviem predstavit, ake to musi byt...a psychika je ako na tom? dufam, ze hned pred milovanim a pocas nemyslis na to, ze zas to bude onicom ap.... lebo toto u zien je velmi podstatne, ako sa naladia...musis si predstavit, ze milovanie s tvojou laskou je jedna z najintimnejsich a najuzasnejsich a najvzrusujucejsich veci, ake mozes zazit...proste neviem, nejako sa na to " vyhecovat"...fakticky drzim palce, lebo ako sa vravi, dobry sex je 5% vztahu, no zly tvori az 95% vztahu...drzim palec..je to naozaj nieco neskutocne a ver, ze raz to pride a nebudes vediet bez toho byt...

kathinka6

law girl...
to ti teda zavidim. Klitorialny poznam, ale chceli by sme obaja s partnerom aj vaginalny. No pri misionarovi sa nam zatial resp. mne nic nepodarilo a ostatne polohy ma moc "nenaplnaju". Ked som na nom, mna to vyslovene nebavi, lebo nic necitim, len ze on do mna vnika a sem tam tlaky v bodbrusku a musime zmenit a pritom je to poloha, kde sa to babam dari najviac. Ja nevim...

law girl

no baby, drzim vam palce, ja som s tym nemala ziaden problem...od prveho milovania to ide jedna radost...vazne neviem, cim som si to zasluzila...skor si myslim, ci u mna nebude ten prblem, ze budem chciet castejsie, ako partner, ale zatial to nejako stihame obaja;) Chalani, skuste poradit, alebo napisat, kolkokrat denne vladnete sex? Myslim nielen rychlovky, ale poriadne milovanie so striedanim viacerych poloh...

AdamKrt

alzbee:

a to je problem naucit to partnera, ako to mas najradsej ? Podrobne mu to popis a treba uz len cvicit, cvicit a cvicit :)

atevi_

môj priateľ mi klitoris dráždi, ale nie je to ako keď to robím sama. Lebo len ja viem ako na to. On robí hlavne hore a dole a ja mám rada krúživé pohyby. Ale chápem, že pri tom vzrušení nemá čas rozmýšlať, že ako to robiť...

alzbee

AdamKrt: skusali sme aj to, ale ja ked si to robim sama je to lepsie...viem, mozno trosku nepochopitelne, ale ja viem presne, ze akou silou drazdit, ake pohyby robit:))
KristinaK: no inak ja si uz zacinam mysliet, ze som si moju susku:D privelmi vycvicila nato, ze musim mat drazdeny aj klitoris...lebo aj pri masturbovani to tak robim-prstovanie+drazdenie klitorisu...no a potom pri milovani si teda musim ten klitoris drazdit, aby som sa spravila:(...i ked jasne, ze tesim sa aj takemu orgazmu...ale napr. tie baby, co maju pri sexe len klitorisny orgazmus-tak ako ho dosiahnu bez drazdenia rukou? lebo ja aj ked som na priatelovi-ze lezim na nom, tak stale necitim, ze by som mala aj klitoris drazdeny..

KristinaK

Aj dosiahnem orgazmus,len ked si drazdim klitoris. No a? Hlavne,ze ho mame,nie? Ja som si kupila taky "vibrator" na drazdenie klitorisu-aby to bolo lahsie pre nas aje to super vecicka. Partner si na to ale musel zviknut,ze nato potrebujem aj jeho aj vibrator. A teraz sa tesi tomu,ze aj mne je dobre. Aj ja som mu vysvetlovala,ze pri sexe nie je prvorade,aby som dosiahla orgazmus,ze mne je to super aj bez toho,ale neveril mi. A vies,ze mal pravdu?