Neoholitelné intímne partie?

Príspevok v téme: Neoholitelné intímne partie?
hruška14

Prosím Vás, potrebujem pomoc. Neznášam totiž chlpy, a tam dole ich jednoducho neznesiem! Ale keď si to tam dole oholím poriadne ostrým strojčekom, vyzerá to hnusne nechutne, lebo sa mi to tam celé vyhádže, sem tam mi vyrážka aj zahnisá+to ešte aj strašne svrbí a bolí. Používam aj penu na holenie na citlivú pleť a samozrejme aj niaku starostlivosť po holení. Depilačné krémy som taktiež vskúšala, ale výsledok ešte horší. Poradíte mi niekto? Nechcem ju mať chlpatú... :(

femka

ak mate problem ze sa vam vyhadze holenie na intim. partiach tak si kupte v lekarni krem s ichtamolom a vecer ked sa oholite si to jemne nakremujte ...uvidite ze ani vyrasticka....a dobra je aj jodova tinktura ale tu tazko zohnat.....a ja mam odpozorovane ze ked nejem sladke tak nemam problem akonahle zjem moc sladke zacne ma to oholene svrbiet...

Cakla

Ahoj, tiez som mala a vlastne aj mam tento problem ale velmi mi pomohol krem weet proti zarastaniu chlpkov... sem tam nejaka vyrazka je ale inak pohoda... a este si triesla a vrch pocas dna tak dvakrat, ked idem na wc dezinfikujem pletovou vodou s obsahom alkoholu.. vzdy si namocim par kozmetickych tamponov do pletovej vody, dam do prazdneho teglika od kremu, nech nemusim vlacit vodu aj tampony so sebou.. a nepouzivam vobec ziletky iba depil krem.. vyskusaj uvidis.. je sice drahy ale na ten kusok tela vydrzi dlho :) a nedavaj si ho az dolu, mohlo by ta to podrazdit... len na triesla a vrch..dufam, ze ti to pomoze