Neoholitelné intímne partie?

Príspevok v téme: Neoholitelné intímne partie?
hruška14

Prosím Vás, potrebujem pomoc. Neznášam totiž chlpy, a tam dole ich jednoducho neznesiem! Ale keď si to tam dole oholím poriadne ostrým strojčekom, vyzerá to hnusne nechutne, lebo sa mi to tam celé vyhádže, sem tam mi vyrážka aj zahnisá+to ešte aj strašne svrbí a bolí. Používam aj penu na holenie na citlivú pleť a samozrejme aj niaku starostlivosť po holení. Depilačné krémy som taktiež vskúšala, ale výsledok ešte horší. Poradíte mi niekto? Nechcem ju mať chlpatú... :(

leila16

caute ja by som sa chcela spytat, ze co vsetko si tam dole holite,ci len tak aby to netrcalo z nohaviciek,len prednu cast alebo komplet vsetko ze tam neostane ani jeden chlp.dik :)

nikinka

ja som bola pred asi dvoma tyzdnami na depilaciu intimnych partii lebo uz mi islo na nervy to ze sa oholim vecer a rano mi tam zase vyrastaju chlpky :( ... no poviem vam bola to brutalna bolest ! .. dala som si depilovat komplet cele.. ale ovela lepsi pocit :) .. a uz ziadne chlpky nepichaju, ziadne holenie kazdy den .. a napriek bolesti pojdem aj nabuduce.. a uz vidno ze su chlpky ovela jemnejsie... no hej, pre krasu treba trpiet :))

silva22

Ano Nikol 84, ta tvoja pasta je lepšia na nohy a robi sa s ňou ozaj dobre, dik , že si to tu dala. Je lepšia na velke plochy. Ale skus vyskušať aj tu druhu aspoň na podpazušie ale aj to si rozdel na viac časti nestrhavaj to na 1 alebo 2 krat, uvidiš budeš spokojna.

nikol84

SILVA22-tak som rada, ze ti to vyhovuje, myslim ta cukrova pasta, ja som to pouzivala len na nohy, lebo mi zarastali chlpky, ked som si to holila, ale citam, ze na intimne partie a podpazusie pouzivas inu masu, tak idem to kuknut, skusim to aj ja:)...

nikol84

TOLKO-ja len tolko dodam, ze nemas dostatocne info, co sa tyka odstranovania ochlpenia laserom...to vobec nie je tak, ze je to NAVZDY!!..lebo v kazdej zene po istom case (5-7rokov) prebehnu hormonalne zmeny, co ma vplyv aj na ochlpenie, cize ked ty do toho investujes, okej, mozno dosiahnes 90%-ne (malokedy100%) odstranenie ochlpenia, ale to tak max. na 7rokov (ajked budes chodit po tych 6-8 sedeniach este raz rocne na zakrok)..potom chlpky zacnu rast znovu...a okrem toho aj tu plati to, ze u kazdeho iny vysledok...napr. vravi sa, ze najidealnejsi typ na tento leser je bleda pokozka a tmave chlpky...ako napr. ja...tak som sa na to dala, uz mam za sebou 6sedeni a vysledok nie je 100%ny, ano, je pravda, ze mam ovela menej chlpkov (oblast: bikiny, podbrusko), ale nejake sa tam najdu...ale je vidiet nejaky vysledok, menej treba holit, chlpky nezarastaju, nemam tam skarede flaky ako po holeni...no je to na tebe, ci podstupis to riziko, ze budes platit a platit nemale sumy a mozno u teba ani po 8. sedeni nebude mozne zbaddat ziadny vysledok, skratka u kazdeho to nezabera... a neni to lacna zalezitost...ja len tolko som chcela...

silva22

No pre tie , ktore nemaju na laser skuste cukrovu pastu , je to užasna vec , a po depilacii krem od weet proti zarastaniu trochu pomaha , ale ta pasta spôsobuje aj to , že sa tie chlpky nezarastaju ak k tomu použivate tu luffu ako doporučuju. Tu je link na pastu ktoru radi nikol 84 ta sa mi osvedčila na nohy , ruky a brucho a ta druha od hviezdičky je lepšia na intimne partie a podpazušie. Nie je to take bolestive ako zo strojčekom a ked sa s tym naučite robiť budete mať "tam dole" hladunke ako babetko , ale treba tie ich rady dodržiavať ja som najskôr skušala bez toho pudra a nešlo to tak dobre , a tu sliznicu si tiež treba chraniť tym pudrom . A moja osobna rada je aby ste si to robili "tam dole" po malych kuštičkoch tak 1*2 cm môže aj trochu viac . Ide to pomalšie ale je to takmer bezbolestne a nebudete mať podliatiny. Ja som si to prvykrat natrela celu polovičku a ztrhla no ta bolesť a tie podliatiny to bol horor , až sama som na to prišla že to nejde robiť tak ako nohy proste s velkymi platmi. Nohy sa daju strhnuť aj na 4 krat a nevadi to . Predsa tam su citlivejšie partie.

www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

joj

amateur zvykla by si si aj na podpazusie, boli to asi prvych 3krat, ja si to depilujem uz 5 rokov a uz je to pre mna bezbolestne ako holenie....

amateur no.1

epilator na podpazusie? woow... ja ho pouzivam len nanohy... pod pazuchami by som sa neodzvazila, ja som to doteraz ani neskusila :D

joj

adamkrt, elektricky holiaci strojcek ma rovnaky efekt ako ziletka, mozno sa trocha menej vyhadzes, ale to zalezi od toho kto ma aku pokozku, a epilator? skusal si uz? podpazusie vydrzim aj nohy, ale skusal si to na intimne partie? vyskusaj a som zvedava co sem napises :DD