zeby uz?

Príspevok v téme: zeby uz?
honeydew

ahoj kocky... s manzelom mame obaja 23, sme stale studenti, o babeno sa nesnazime. pred par dnami sme vsak boli na dovolenke a robili sme "to naostro" skoro kazdy den aj 2 krat, teda cca 8 krat bez ochrany. mala som plodne dni.menzes mam dostat az kolo 27.juna, ale mam take divne pocity, mam strasne napate a zvacsene prsia, bolia ma, nemozem ani lezat na bruchu. byva mi v noci a nad ranom strasne zle, skoro az na vracanie... myslite ze by som mohla byt ... ??? viem ze je este skoro takze nechcem robit plany poplach... od potencialneho dna pocatia je cca 2 tyzdne... dakujem

lucisek

tak ak je od toho min 10 tak si tehotensky test uz možes spravit v pohode,
no ja by som ale tak ako ty teda neriskovala, keby som sa nesnazila o male...ja som tiez studentka a viem co je to za stres cakat na to...tak co najskor skoc do lekarne

honeydew

hej, o babetko sa nesnazime - zvycajne, ale ani sa mu nepriecime. ked sa postasti tak budeme radi... preto sa nebojime "naostro" a ked mame chut, tak ideme :)

sage

hmmm, no dost si odporujes vo svojich vyjadreniach "o babeno sa nesnazime.... robili sme to naostro...."
zbytocne sa pytas na fore, nikto ti spolahlivo neodpovie ano alebo nie. je jasne, ze je vysoka pravdepodobnost otehotnenia.
par dni pockaj, ak nepride menstruacia, urob si tehotensky test a potom sa s nami podel so svojou radostou :-)