zeby uz?

Príspevok v téme: zeby uz?
honeydew

ahoj kocky... s manzelom mame obaja 23, sme stale studenti, o babeno sa nesnazime. pred par dnami sme vsak boli na dovolenke a robili sme "to naostro" skoro kazdy den aj 2 krat, teda cca 8 krat bez ochrany. mala som plodne dni.menzes mam dostat az kolo 27.juna, ale mam take divne pocity, mam strasne napate a zvacsene prsia, bolia ma, nemozem ani lezat na bruchu. byva mi v noci a nad ranom strasne zle, skoro az na vracanie... myslite ze by som mohla byt ... ??? viem ze je este skoro takze nechcem robit plany poplach... od potencialneho dna pocatia je cca 2 tyzdne... dakujem

preckoj

honeydew ja som manzelke kupil velky dom a zabezpecil som ju predtym, nez sme mali dieta. A hlavne umoznil dostudovat v pokoji, kym ja som pracoval. Nemam na co ziarlit, urcite ti tvoju situaciu nezavidim.

zuzula11

Mimka ...

Naozaj ti vysli dva testy negativne? To je zaujimave - ja sa dost spolieham na vysledky testu. Vlastne stale, ked mi lekar predpise lieky, kupim si test, aby som mala istotu, ze nie som tehotna.

Honeydew ...

Ja som pri oboch detoch prisla na tehotenstvo az po zmeskanej menstruacii, priznaky zacali az niekedy v siestom tyzdni. Skus si kupir RAPID test, ten je velmi citlivy a ukaze ti vysledok uz 5 den po styku. Drzim prsty!

mimka_:

niekomu to je mozno smiesne ale ja som mal ten pocit ze som tehotna hned odo dna fakt pocit aj taku malatnost ale hlavne ten pocit 1 mi menzes meskal a test bol negativny sklamalo ma to ale ten pocit neodisiel tak isto po tyzdni a apol po dvoch tyzdnoch bol tiez negativny ale to som ssi uz bola ista ze som a lekar mi to potvrdil niektore zany to asi fakt citia

budenka

jasne, ze tehotna byt mozes. Len je velmi smiesne, ak niekto uz na druhy den po sexe zacne hovorit o vsetkych tehotenskych priznakoch. To by bola asi kazda druha baba tehotna ;-) Jasne, ze mozes mat vsetky priznaky a tehotna nemusis byt, vsak komu nebyva obcas zle, koho nebolia prsia obcas pred menstruaciou a pod. ale bodaj by si bola tehotna, ak si to prajes.

honeydew

preckoj - vdaka za podporu.ty mas zato asi 15 rokov, vsak? my to s manzelom zvladnem, nepotrebujem tvoje rady.chod si slabe sebavedomie a ziarlivost zvysovat inde...

malaalam

uz si ho spravit mozes..ak si tehotna tak tvoje telo vylucuje urcity hormon, ktory kvalitny test zisti uz po par dnoch..

moniqa87

je celkom realne, ze si tehotna, ked mas take pocity, urob si test, ale ak ti este nemeska menstruacia, tak je dost mozne, ze ti vyjde negativny aj ked si tehotna, tak by som predsalen pockala na menstruaciu, alebo nemenstruaciu