Tehotensky test

tinči

chcela by som sa opytat ze ci su naozaj spolahlive tie tehotenske testy a ci sa im da verit.kolko priblizne stoji taky dobry tehotensky test.meskuju mi 3 dni a teraz neviem ci by som to mohla mat z toho ze som v tom alebo zo skoly lebo mam tam toho naozaj vela a z toho stresy...ani mi nebolo zle predtym a ani nie je mi zle a ziadne priznaky.skuste mi poradit co by ste urobili na mojom mieste ci kupit test a vyskusat ci pockat ked mi este len 3 dni meskaju

Tommy°Lie

aďuška

Máš 17 a nie si natoľko vyspelá aby si vedela, že pri pohlavnom styku je najrozumnejšie POUŽÍVAŤ OCHRANU... A keď tak čítam, pravidelný nechránený sex ??? Preboha dievča sa spamätaj... Sa nebojíš nielenže tehotenstva, ale rôznych chrôb ktoré možeš nachytať keďže je viditeľné že si zjavne sexuálne neskúsená... ?!?

A najrozumnejšie je navštíviť lekára,ktorý ti spraví krvné testy a máš odpoveď 100%. Ak sa však k tomu nemáš, kúp si tehotneský test pohybujú sa v rozmedzí od 2€ - 7€ , samozrejeme že drahšie sú o niečo spoľahlivejšie...
A do budúcna radšej peniaze ktoré dáš teraz na tehotenský test investuj do kondómov, alebo antikoncepcie prip. Pharmatexu a máš to viacmenej bezproblémové...

aďuška

Ahojte ja mam iba 17 a som asi tehotna je mi stale zle.z mojim bywalym priatelom sme maly sex dost casto.newiem aky sposob je najlepsie zistit ci som w tom.

malarik

ahojte prosimvas scem sa vas opitat ze moja prate ka mala semnu sex este pred menstruaciou asi dva tidna dozadu a nedostala us menstruaciu us tiden a mala dostat mam jej kupyd tehotensky test us alebo mam pockad ci sa jej nespusta ? ja si myslym ze ked jej tolko meskaju ze us bude asi tehotna