Pachnutie z ust=,(

ivcula

ZAPACH Z UST MOZE BYT ZAVYNENY KAZOM V USTACH ALEBO NEAKE BAKTERIE V USTACH ALE SOM CITALA ZE V ZALUDKU MOZE BYT NEJAKA BAKTERIA KTORA SPOSOBUJE NEUSTALY ZAPACH V USTACH NEAKY HELIKOBAKTER ALEBO AKO SA TO VOLA PROSTE NEJAKA BAKTERIA A MOZE AJ TO SPOSOBOVAT AK TO NIE JE TEN KAZ

babenka

mäso travi 72 hodin?? tak to asi len vtedy,ked ho zle nakombinujes, lebo ja som pocula,ze travi menej,a ked ho jes len same alebo so zeleninou,tak este memej. ale 72 hodin,tak to je sila!

sedan

Prisiel som na podstatu bieleho povlaku, je to vlastne od hlienov, teda aspon u mna. Kupil som si mukolytikum Sinupret. a staci par kvapiek na vatovu tycinku, potrel som si biely povlak na koreni jazyka, a ten bielz povlak zvodovatie, a nasladne sa da pekne mechanicky odstranit.

bobka

treba používat pastu na zuby značka: Meridol alebo Elmex, obidve dostat v lekárni a dalej treba si kúpit čili papričky, celé nie drvené a tak obden si dajte jednu, trochu ju prekusnut, zapit vodou a je to! dajte vediet ako Vám pomohlo, to je ten celý trik

denisa69

ja mam ten isty problem, umyvam si zuby, pouzivam dentalnu nit, ale nic nepomaha. Zubar mi povedal, ze dasna i zuby mam v poriadku... je to pre mna velmi neprimne... kvoli tomu som sa nechcela ani bozkavat...

rata

Victoria,toto sme tu nedávno riešili.Ja navrhujem, aby si sa objednala u dentálnej hygienicky.Kompletne ti vyčistí chrup a poradí ako sa oň máš ďalej starať.Ošetrenie stojí cca 500,-Sk.Ak by ti to nepomohlo, tak potom si daj vyšetrit žalúdok.

Poradca

Môže to mať veľa spoločného s tráviacim ústrojenstvom. Skús zvýšiť Tvoj pitný režim a skús sa chvíľu zdravšie stravovať. Nejedz veľa mäsa to sa trávi až 72 hodín, skús radšej viac cestovín.

janík

môže ísť o pokazený žalúdok,v akupunktúre hovoríme,že je prehriatý,(môže to robiť prekysľujúca strav),"schladiť" ho a bude po probléme