Yadine

juli4

to mi fakt nik nepomôže??? potrebujem vedieť, po akej dobe sa asi dostaví lepší účinok na pleť... prosííím baby

juli4

tie prsia sa aj mne trošku zvačšili.... a chutí mi trošku viac papat, bojím sa, že priberiem... ale na pleť ešte žiadny účinok nebadám... síce ju beriem iba asi 2 týždne...

lili-lili

ja uzivam yadine 2mes...a objavili sa u mna depky...zle a smutne nalady...
no mam pocit ze sa mi prsia troska zvacsili

poradkyna

Danula, vraj HAK Femoden ma dost casto taky "vedlajsi" ucinok (narast poprsia), ale treba si uvedomit, ze HAK na kazdeho vplyva inac a teda vobec sa Ti prsia nemusia zvacsit, navyse je to len docasne a pokial je to jediny dovod uzivania HAK, tak je to podla mna hlupe.Kasli na rast poprsia :-), nezalezi na tom...

lula545

dík moc baby... ináč tá chuť do jedla aj mne trošku stúpla.. no som zvedavá, že či priberem abo ee.. a miska, tebe nestúpla chuť do jedla???

poradkyna

Ja beriem Yadine prvy mesiac, nejake zmeny na plet a vlasy este nie su poznat, ale na druhej strane nemam zatial z Yadine ani ziadne problemy, okrem takeho mensieho tocenia hlavy v prvy tyzden uzivania.Este som strasne zvedava na prvu 7-dnovu pauzu, lebo som vzdy mala strasny PMS a dlhe , silne kramy...tak dufam, ze to pomoze...zatial nepriberam, ale mam dojem, ze chut do jedla sa mi zvysila...tak mozno nasledky nenechaju dlho na seba cakat, najma ak idu prezieracie sviatky :-)...

miska

lula545
Uzivam Yadine rok a pol.hned ako som ju zacala uzivat prejavili sa len pozitivne zmeny: menej mastne vlasy, z mastnej pleti som presla na normalnu plet a okrem toho som nepribrala ani pol kila. skor som schudla kilo. no neviem, ci zo sexu abo z Yadine:)..ja ju odporucam. je fin.narocnejsia, ale stoji to za to. pri menstruacii som bola neznesitelna-naladova. a potom to jednoducho odislo..mne sadla, a preto nebol dovod vyhladavat inu.
ahoj