prsia po schudnuti

Príspevok v téme: prsia po schudnuti
karrrrrolinka

schudla som pat kil a teraz sa mi na prsiach objavili take ako keby malicke ryhy, podoba sa to striam, ale strie to urcite nie su... len ta koza na prsiach sa akoby roztiahla alebo co, a vidiet to hlavne ked nemam podprsenku, na jasnom svetle... kamoska hovorila, ze ona to mala na zadku ked schudla.. co na to pomaha?? Prosim poradte niekto. Dik.

\"

No , ja si myslim, ze su to s najvacsou pravdepod.strie,vies, az teraz ked si schudla sa to prejavilo viditelne.no zlikvidovat sa ich uplne neda. ja som raz mala od vichy pripravok na celulitidu a trochu mi to zmiernilo aj strie.mozno tera zmaju aj nieco na strie, opytaj sa v lekarni.a v lekarni dostat aj pripravky na prevenciu strii/pre tehotne/..

karrrrolinka

strie byvaju vacsinou ked clovek priberie a kedze koza sa nestihne vypnut tak praska a to su strie, mam kamaratku ktora ma strie po tehotenstve.Toto su take velmi tenucke ryhy, taka akoby scvrknuta kozicka... neviem ako vysvetlit. A mozno mas pravdu ty, neviem... ale chcela by som vediet co na to pomaha.

nanda

No ahoj...take na zadku a stehnach sa to po chudnuti robieva :) Treba cvicit, to je akoze ta celulitida.. No a su aj rozne pripravky nato ako spchove gely, kremy a podobne..zajdi do lekarne a spytaj sa, ci to plati aj na prsia, ja myslim, ze ano. Skus Vichy ma nieco take aa je to dobre...