Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

pato32

Samozrejme,ze suhlasi so svadbou. Zasnubili sme sa uz davnejsie, ale viem,ze ma stale miluje. Len tomuto nerozumiem. A nemilovali sme sa uz nieco vyse roka. no napriklad : nechcem sa jej dotknut,lebo viem,ze je dost citliva. Nechcem ju stratit, skor naopak. Chcem ju ziskat. Jej dusu mam,ale chcem aj jej telo.

no, naprikla

skús sa jej spýtat, čo by ti poradila, čo máš robiť, ak nedokážeš byť bez sexu.

čo by robila ona na tvojom mieste. ved ju lubis a to proste patrí k vašej láske, tak čo máš robit podla nej.

pato32

Antikoncepciu neberie,takze to nie. A nemyslim si,ze by mi bola neverna. Ona nie je ten typ zeny. Uplne jej doverujem. Len tejto jednej veci nerozumiem. Vsetko je ako ma byt az na
tuto jednu vec. Uz som sa jej na to pytal aspon 100krat,ze co sa deje. Skusal som vsetko co mi napadlo. Aj na vylete sme boli (bez deti) myslel som si,ze sa viac zblizime,ale nie. Bolo dobre,ale co sa tyka intimnosti,tak dalej ako po bozk sme sa nedostali. Davnejsie som skusal na nu aj pritlacit, myslel som si, ze co ak chut dojde? Ale to bolo este horsie. Trosku som na nu pritlacil, tak bola z toho uplne vedla,asi 2 dni sa so mnou nerozpravala. Ozaj neviem.

figovnivek

Keby si nemal v hlave granulky, tak by si ju urobil svojou manzelkou uz pred prvym potomkom a hned by ti bola vernejsia. takto si len kamos. Nie manzel. Haha.

winki

mozno ju to uz prestalo bavit, mozno jej to pripada stale take iste, mozno ma nejaky problem co ju trapi a nevie ako ti to povedat mozno ma naozaj ineho...tych mozno je vela ale nikto ti v tomto neporadi to co jej je ti musi povedat ona sama. musis sa s nou skusit porozpravat nie vycitavo ale tak ze ta to trapi a chces vediet co je a chces jej pomoct. skus ju zobrat na romanticky vylet na vikend kde byste boli sami a mozno sa aj sama rozhovori

ewinka

bud berie antikoncepciu, ale ma iny problem... nejaky.
alebo.. ma milenca...
to su len moje dohady... neviem, nevsimol si si na jej spravani este nieco zvlastne??