Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

jajka001_

klara ma pravdu, urcite problemy sa nevyriesia nech sa o nich toci akokolvek dlho, lebo sa vyriesit nechcu. len sa slubi ze sa to zmeni, chvilku to trva po novom a zase je to tam kde to bolo.

sweet_lolitta

klara2> to je jasne, ze sa teoreticky mozme rozlucit kedykolvek, no ak neviazne komunikacia, tak potom "sa nema CO pokazit". Akonahle sa nieco "kazi", tak otvorim HUBU a poviem to a necakam az kym to dojde takto retardovane daleko.

klara2

som rozvedena a pamatam si, ze som tak isto v urcitom obdobi prestala komunikovat a vysvetlovat mojmu ex.
Ked bol nejaky problem, zo zaciatku sme diskutovali, riesili ale po case sa vsetko vratilo do starych kolaji. A zase som sa snazila riesit a zase po case to upadlo do povodneho stereotypu. a po case som prestala nieco vysvetlovat, riesit a komunikovat. Potom som prestala komunikovat uplne a nechala som vsetkemu volny priebeh. Neprotestovala som proti nicomu. Pri rozvode mi povedal, ze jeden z dovodov odchodu je aj moja tolerantnost. Dobre, nie ? Teraz sa tomu smejem.
Poslat niekoho do riti je velmi jednoduche. Mila daria a sweet, ti vasi vas mozu poslat do riti tiez, aj ked by ste mali najuzasnejsi sex na svete.

daria 34

Presne tak.Keby som mala akykolvek problem,ktory by zasahoval aj do zivota partnera,aspon by som brala za potrebne mu to vysvetlit.To,ze sa to tyka aj Pata a ona nie je ochotna ani len vysvetlit co sa vlastne deje,tak Pato pardon,ale si velmi naivny,pretoze v tom vztahu laska uz davno nie je.Len jej povedz,ze ti drzim palce,aby si konecne nasiel zenu,ktora bude aspon ochotna komunikovat.Do riti s nou.

sweet_lolitta

vy asi necitate poriadne. Ved on sa s nou chcel rozpravat, ale ona ho poslala do predele. Takze ja vidim ako dokaz lasky a oddanosti rocnu sex. abstinenciu. ale co je vela, to je vela. Predsa jeden partner nemoze zachranovat partnerstvo dvoch. Jeden v takomto pripade je malo.

muminek

Kazdy clovek sa vekom meni, nemaj jej za zle , ze ju sex az tak nebavi ako za starych cias, ved to je normalne... Dolezite je neprestat spolu komunikovat... o vsetkom... nie len o sexe, ste partneri , tak si treba vsetko vydiskutovat.... moj muz so mnou nespava 6 rokov a nemyslim si, ze je chyba v mojom vyzore, stale som stihla aj po troch detoch a nepatrim do stareho zeleza aj ked som po styridsiatke a myslim, ze nas intimny zivot fungoval vzdy super... moj muz nechce o tomto probleme diskutovat, takze ak nechces 6 rocnu sex abstinenciu, rozpravaj sa so svojou partnerkou...

triana

proti svadbe tu bola jedna zena a dalsie (?? pocet) sa zhodlo, ze to bola mozno prva chyba. Chcel si pocut nazory, ktore mozno nie su pre tvoj pripad, ale odpovede zodpovedaju mnozstvu informacii,ktore sa dali precitat. Je rozdiel ked su tam deti alebo nie. Predsa necakaj, ze ta tu bude 100% ludi podporovat, ze ty si ten chudak a ze za nic nemozes. Sex u zeny prechadza najskor psychikou a tu nie je nieco v poriadku. Ked sa s tebou nechce o tom bavit, tak jednoznacne nevidi zmysel a riesenie to riesit s tebou. Hovoris, ze ste dospeli a intel. , ze to mate vyriesene,,,,si si isty, ze si to neriesil sam aj za nu a ze ona len bezmocne prikyvla hlavou ? Nie je vela zien, ktore v takejto situacii postupuju tvrdo aj za cenu straty partnera.

sweet_lolitta

pato, aj ja s priatelom sme sa zhodli, ze svadbu a kus papiera nepotrebujeme, ale radsej si budeme oslavovat nase vyrocia a podobne s priatelmi kedy chceme.

pato32

S tou svadbou to trochu prehanate. Obaja sme dospeli inteligentni ludia. Nechyba nam kus papiera na to,aby sme spolu mohli byt stastny. A dohodli sme sa uz davno predtym,ze sa vezmeme az potom ako doriesime iste veci. A tie sa este nedoriesili,takze svadba sa nechysta v najbizsich mesiacoch. Pre to,ze je par zien ktore si svojho chlapa potrebuju poistit kusom papiera a nakoniec ich aj tka odkopne ked bude chciet. Je jedno,ci budeme vydate,alebo nie. My to nepotrebujeme. Len tolko co sa tyka svadby. A sweet_lolitta dakujem. Konecne mily clovek.