Zapal mocovych ciest

RNG

unita, uroval manosa odporuca primale davky manozy, na dobry ucinok, klinicky, treba brat kazde 3 hodiny 2 gramy D-manozy, vtedy to vyplavi streptokokovu infekciu do 3 dni. Mensie davky nie su dostatocne ucinne a vlecie sa to na veky.
To je systematicky problem s vyrobcami doplnkov, vela vyrobkov odporuca primale davky na klinicku ucinnost. Nedrzia sa vyskumnych procedur ale slubuju s ovela mensimi davkami tie iste vysledky. Tak to zialbohu ale nepracuje, preto az 95% doplnkov nedosahuje slubovane ucinky alebo aspon nie v plnej miere.

unika

s tym urologickym cajom to je velmi diskutabilne..ja mam uz chronicku formu zapalu asi 2 roky a mozem povedat ze viaceri doktori mi potvrdili, aby som urologicky caj nauzivala, vraj ti moze este viac prihorsit..nazory lekarov sa v tomto rozchadzaju, takze tazko je povedat kto ma pravdu,na kazdeho asi ucinkuje inak.ja osbone pijem preventivne caj afrodita- je sice na zenske vaginalneproblemy, ale obsahuje aj petrzlenovu vnat, ktora je vyborna pri prevencii a posobi mocopudne, cize odplavuje vsetko zle co sa v moc.ruri drzi..este by som ti poradila uroval manosa, alebo uroval akut...kupis to volnopredajne v lekarni a tiez brusnicovy sirup barnys za cca 300sk(ublizit ti nemoze, treba dodrziavat davkovanie)..musim povedat ze odkedy ho pouzivam citim sa ovela lepsie,a to som za tie 2roky vyskusala vsetko mozne na tie opakovane zapaly moc.ciest...

aviriola

ked este nemas silne rezanie a palenie a krv v moci postaci urologicky caj ale tym to nevyliecis skor alebo neskor sa ti to vrtai no a ked uz je tam aj ta krv tak treba ist k lekarovi lebo potom ta cakaju uz len velmi vysoke teploty a bolesti.. takze to nezanedbaj, viem o com hovorim ja som sa na to vykaslala a k doktorovi som prisla az ked som uz len krvacala nie mocila

teri78

videla som pacientku ktora sa priotravila urologickym cajom a skoncila na infuzkach v nemocnici.3x denne staci a inak doplnat inymi tekutinami aspon do 3 litrov.

hmmmmmmmm

v lekarni ti daju nieco na to povacsine nieco s potassium alebo sodium citrate,ak mas teploty, bolest chrbta a zakaleny alebo krva v moci hned k dr, treba antibiotika.ale aj brusnicovy extrakt je dobry.kde v zahranici si

lalidae

mne na to zaberajú antibiotika, tkž neviem viac poradiť. a ešte kde v zahraničí? niekde sa dajú úplne v pohode kúpiť prášky na to