nič nemá pre mňa už zmysel

Príspevok v téme: nič nemá pre mňa už zmysel
jajo17

Mám 17 rokov. Kedysi som malmal veĺké sny a ciele.Veril som že sa mi raz splnia.A aj sa mi darilo ich plniť.To bolo možno pred rokom. No teraz nemám poväčšine náladu na nič, zamyslím sa do budúcna a nič tam nevidím.Všetky moje predstavy a sny zmizli. Začalo to asi po rozchode, po više ročnom vzťahu.teraz je polroka po tom a ja som akoby nikto.Mám svoje záluby chodeivam aj občas von, ale proste robím to tak aby bolo čo,robiť a že to odmňa čakajú ostatný. Ja by som sa naradšej na všetko vykašlal.Nechcem spáchať samovraždu ale proste na všetko kašlať.Mám teraz aj dievča no ale aj tak ten vzaťh asi nikam nevedie.Vlastne ani neviem poriadne prečo sme spolu...Vie niekto podariť prečo mám takéto pocity?

jajo17

Ja som kvôli môjmu predchádzajúcemu deivčaťu vzdal kopu vecí. A teraz mám len jedného kamoša s ktorým chodeivam von niekedy ale on nemá náladu ísť na nejaké akcie.Na disco ani nemám s kým ísť.Akosi som kamošom stratil a nových ľudí nemám záujdem spoznávať.Spolužiaci tak s tými sa ja nejako nezabavím.A ja ani nemám náladu hladať si nejaké nové veci.Porste nemám náladu na nič...Mám asi aj nejaké problémy s mojím terajším deivčaťom. Le úplne iné ako to predtým.Ani neivme čo k nej cítim.Iba viem že mi na nej záležílebo je to jediná vec kvôli ktorej sa trápim.

fialocka

Nezi pre druhych, ale pre seba! Kazdy od inych nieco ocakava ale na to sa vykasli, rob to, co chces ty, inak budes nestastny. Ak ta to uz netaha k starym veciam, starym zaujmom, najdi si nove, ktore ta budu bavit... hlavne mysli pozitivne a vsetko sa zlepsi

sisa72

A ešte som Ti chcela povedať.. neplánuj si stále čo bude zajtra ako bude zajtra.. ži v realite to čo príde, nazamýšlaj sa ako musí vyzerať zajtrajší deň, nauč sa brať všetko z nadhľadom, bude sa Ti žiť omnoho lepšie.. A bež na disco a nesed doma na riti za počítačom..Ja mať tvoj vek..Všetko zlé prejde a usmeje sa na teba štastie.. Ak ste sa rozišli tak to tak malo byť.. určite by sa to stalo skôr či neskôr.. Ja mám 37 rokov vydávala som sa v 18 a stále som so svojim manželom.. A vieš koľko krát som sa stihla rozist do tých 18. rokov, ale našiel sa ten pravý a sme dodnes spolu.. Hlavu hore a hľadaj tú pravú!!! Držím palce...

jajo17

ja si toto všetko uvedomujem.Ale nič s tým neviem spraviť.Aj ke´d chem pri pomyslení na moje predhcádzajúce predstavy a plány do budúcnosti už necítim nič.Neťahá ma to. A po rozchode som začal dz nova úplne a myslím že sa dostal s toho len to dopadlo ais takto...Mám aj deivča teraz nové ale to je asi jediná vec ktorá ma možno trápi a aspoň trochu mi na nej záleží.Inak mi je všetko apsolútne ukradnuté. Ale takéto pocity mám len ja a z môjho ololia nikto o nich nevie.Každý si myslí ako mám skvelý život.Lenže ja robievam to čo predtým len kvôli tomu že som robil a čakajú to odmňa.A viem že to musím robiť inak v budúcnsoti nič nedokážem a nenájdem si ani zamestanie.Ale inak ma to neuspokokuje.Ja mám stále len pocit sa na všetko vykašlať

sisa72

Je to smutné, že taký mladý človek takto rozmýšla... Ešte máš všetko pred sebou a jeden rozchod.. vieš koško ich ešte môžeš prežiť??? Mal by si viac chodiť s kamarátmi na futbal, do kina hoci kde.. Nie sa uzatvárať do seba.Ten pocit máš asi preto, lebo si naozaj tu priateľku miloval, ibaže v tejto druhej babe hľadáš to čo mala tá s ktorou si sa rozišiel.. to však u nej nenájdeš .. Hlavne sa zamysli na tým že si zdraví.. zober si že by si bol na vozčku, alebo slepí

fialocka

ale co to pises! Si mlady, v puberte, prave dospievas a zazivas pocity, ktore si do teraz nepoznal. Si v krasnom veku, mozes vsetko, nehladaj problemy tam, kde nie su. Nechcem zlahcovat, je tazke zacat znova po rozchode ale zivot ide dalej tak nebud pasivny, lebo ti utecie pomedzi prsty a budes to lutovat.