Deja vu

Príspevok v téme: Deja vu
>:d

Neviem preco ale niekedy(tak raz za tyzden) ked sa napr. niekde pozriem alebo niekto nieco povie tak na takych 5-10 sekund mam pocit ako keby sa to uz niekedy pred mesiacom stalo alebo ako keby som vedel ze sa to stane ze sa niekde pozriem alebo niekto nieco povie...je to taky cudny pocit...co s tym? aj dnes sa mi to stalo ked som sa ucil jednu vec v zosite a vtedy ma tak napadlo ze pojde z toho spoluziacka odpovedat lebo mam pocit akokeby som to vedel abo co...

alfa

je dokazane, ze kazdy aspon trocha vnimavy jedinec mava stavy deja-vu. niekto si to vsima, niekto nie. je to normalne

lienka7

Aj mne sa to občas stáva, ale tak ako vraví tany, nie je to nič, čo treba "liečiť". Stáva sa to hlavne vtedy ,keď je človek unavený a psychika je pomerne vyčerpaná...Tak sa z toho len vyspite.

tany

Ahj mne sa to stava, teraz uz menej ale ked som bola mladssia tak castejsie...Nic neobvykle- poznam viac ludi s touto "zvlastnostou".
A este jedna otazocka-Preco sa vy zoberate takymi hovadinami.Nemate co na pracu? Ked sa takto budete stale kontrolovat a vsimat si kazdej malickosti na sebe, tak vam z toho zacne za chvilu poriadne sibat...Alebo sa z vas stanu hypochondri...