Vyrazka na tvari

Príspevok v téme: Vyrazka na tvari
maika

pod okom sa mi objavila vyrazka,neskor to vyzeralo to ako znamienko}bradavicka|,tak som to nechala tak,dlhsie asi rok.Pred nedavnom som bola na plas.chirurgii, odstranit,ale povedali mi ze ide o rakovinu koze,ye to operacne vyrezu,som objednana.Chcela som len vediet vas nazor,ckto ma s tym skusenost..Vracia sa to?je to nebezpecne?siri sa to?Dakujem Vam.

pišta

Bolo to dosť dávno, malígny útvar pod mojím pravým okom..išiel von. 5 rokov kontroly a potom nič. Nebolo treba.
Maika, toto je reálna cesta aj pre teba. :-)))

alfa

musia ti skontrolovat aj ostatne znamienka, ak su o.k. a vyberu vsetko, bude to v poriadku. ale budes musiet chodit na kontroly

maika

No ano,povedal ze"je to horsie ako som si myslel"a odoslal ma do nemocnice,ze mi to urobia "bezplatne"ide o chorobu>nazval to nejako na "o..."a povedal ze je to rakovi....Boze mam strach..Preto cakam na volny termin,v marci..dakujem...

ninuska

no teraz neviem ,urcite ti povedal ze je to rakovina koze?ved to uz by si bola niekde na onkologii,nepovedal ze to je rakovinotvorne znamienko,to by sedelo ze ti ho vyoperuju a vsetko je v pohode,ale do tejto temy sa velmi nevyznam