co ak funguje vsetko okrem...

Príspevok v téme: co ak funguje vsetko okrem...
femme

Mam 28,dlhodoby vztah a dlhodobo trpim nedostatkom sexu.Moj priatel je skvely a hodime sa k sebe vo vsetkych sferach zivota,nezhodneme sa vsak v naruzivosti ani potrebe milovat sa.Som absolutne otvorena zena schopna rozpravat sa o vsetkom,vyskusat nove veci,ale on ich bohuzial nevyzaduje.Som mu sedem rokov verna a sedem rokov sa snazim postupit niekam dalej.Velmi ho milujem a nechcem byt s nikym inym,ale naozaj uz to niekedy nezvladam.Ako by ste to riesili vy?Mate niekto podobnu skusenost?Dakujem.

femme

Ano,hovorila som s nim o svojich tuzbach,potrebach,predstavach.Pamatam si jeden vecer,kedy mi povedal,ze mi s tym bohuzial nemoze pomoct a mam si rozmysliet,ci s nim zostanem.Bolo to tvrde.

femme

Dakujem velmi za rady a nazory.V podstate sa snazim robit prave zmienene veci a netlacim na neho.Unaveny nie je,nema fyzicky narocnu pracu a je typ cloveka,ktory si nerobi starosti absolutne z nicoho,takze ani psychicky na tom nie je zle.Je to vecne stastny typ.
Hladkanie,skrabkanie a rozne ine tahy jednoducho vobec nijako nepreziva.Napriklad ho hladim a davam do toho vsetku lasku,zmyselnost a nehu on sa z nicoho nic postavi a pouzije vreckovku,pripadne sa napije...ako keby sa absolutne nic nedialo.Co by ste robili v takej situacii???

gomez

Veru dievky, filozof má pravdu. Ja len dodám, že mňa odrovnáva stres.
Myslím, že spoločnosť vníma predohru ako čisto mužskú povinnosť. Ono to ale pomáha aj mužom. Skús ho stimulovať tak jemne, ako to tu bolo popísané.
Večer, keď si ľahnete, nenúť ho do toho. Nechaj ho, nech sa uvoľní a možno aj podriemka. Skús ho potom v polospánku len tak nenápadko jemnučko škrabkať. Všade. Pomaly prejdi na vnútornú stranu stehien.

janosik

bohuzial pre teba, sexualny apetit je u ludi velmi roznorody. takze ak sa ti nepodarilo to nejak zmenit, uz sa ti to asi nepodari. :))
najdi si nejakeho kamarata, co ti s tym pomoze.

debyl-filozof

femme pises ze chces vyskusat nove veci,ale on ich bohuzial nevyzaduje. hovorila si s nim o tom? taka drobna rada-ked ma muz menej starosti ma viac chut na sex, tak mu skus pomoct s tym cim mozes, ked je chlap unaveny, fyzicky ci psychicky je sex to posledne po com tuzi. nenut ho na sex! lebo sa to moze zhorsit. len sa s nim bozkaj, pohlad ho, pomaznaj, on sam potom bude mat na to vacsiu chut, a povedz mu ze chces vyskusat nieco i nove.. a taky vylet, ci nejaky spolocny relax mimo vasho prostredia tiez nie je od veci, bo stereotyp zabija :)

cica

femme: ja som na tom rovnako ako ty. svojho draheho velmi lubim, ale sex mi chyba. skus na neho netlacit, lebo sa tomu bude vyhybat este viac. ja sa teraz pokusam netlacit na neho, povedala som mu ako sa citim, a ze som z toho smutna a zda sa mi ze sa viac snazi. skus sa s nim iba mojkat, hladkat a tak a mozno bude mat vecsiu chut ked ta bude musiet dobyjat on. alebo sa ho skus opytat co by chcel skusit a potom mu to spln.

femme

Rozpravala som sa s nim uz o tom tolkokrat...citlivo,pomaly,rozumne...skusala som vsetko mozne.Vie,ze som taka,nikdy som sa na nic nehrala a vie co potrebujem.Mla som pred nim priatela,ktory bol presny opak a nas sex bol dokonaly.Vztah na cely zivot to ale pravdepodobne nebol.Preto rozmyslam,co je vlastne najdolezitejsie a dolezite medzi dvomi ludmi,ktori maju mat rodinu,deti a spolocnu buducnost...a preto som to tolko rokov vydrzala.Nemyslim,ze to je sex,hoci ho povazujem za velmi dolezity.

patika16

No pre mňa by to bolo asi moc tolko rokov, musis mu povedat co vyzadujes porozpravat sa s nim, inak fakt neviem