prosim poradte

tmmq

takych ludi ako si ty je v tvojom veku viac, napriklad aj ja. netrap sa tym a uz vobec nie zadnie depky. neboj sa raz to pride.

afro man

nic si z toho nerob.na tom nic neni ide vlastne iba o to ze si proste este nenasla nikoho takeho s kym by sa ti oplatilo bozkavat a nie ze ostatny sa olizuju a ty nie ved mne uz niekedy tieto veci pridu strasne trapne.... fakt ber to tak ze nic sa nedeje keby si mala 25 a este si sa nebozkavala tak chapem ze ta to stve ale v 17 to je v pohode...

secretkaa

alava.... myslim si ze to nie je o vyzore. poznam viac bab, kt. nie su nejak extra pekne ani sa najmodernejsie neobliekaju...ale putaju svojim spravanim, veselostou, chutou do zivota... ten pravy sa urcite najde! drzim palce :)

kiky

ja mám zatiaľ 16 a som na tom podobne..uplne ťa chápem..je to strašné keď všade vidíš tie zamilované páriky a ty si sama..ja viem..ale je nás viac neboj..ja poznám aj chlapcov kt. nemali dievča a tiež majú toľko rokov ako ty

ASTERIX

ahoj ! NEMUSÍŠ SA TAK TRÁPIŤ ! TEN PRAVÍ EŠTE LEN PRÍDE. A TO ŽE EŠTE NEMÁŠ CHLAPCA NEZNAMENÁ ŽE SI ŠPATNÁ ALEBO ŽE NEMAJÚ O TEBA ZÁUJEM. URČITE MAJU A TY O TOM ANI NEVIEŠ. SKÚS IM DAŤ PRÍLEŽITOSŤ PREJAVIŤ SA ! DRŽÍM PALCE ! "SLAVO"

Poradca

Moja ono s nami chlapmi je to ťažké. Niektorý sme drzí iný hamblivý a ... ale každý chce mať v živote niekoho o koho sa môže oprieť. myslím si že určite máš v okolí nejakého chalana ktorý sa o teba zaujíma len sa Ti to hanbí povedať. Budeš mať 18 a určite si v spoločnosti rovestníkov a predpokladám že tý majú v hlave samé frajeriny ale určite už aj u nich "príroda volá". Nehovorím že sa treba niekam ponáhľať, plne súhlasím s človekom čo napísal príspevok dnes 15:13 ale ak máš z toho vážne depky tak musíš začať byť pre nich viac zaujímavá. Skús sa zamyslieť nad svojím imidžom a možno Ťa napadne čo by sa dalo zmeniť. Nepoznám Ťa takže to je ťažko ale ty sama musíš vedieť najlepšie, nenúť sa však do niečoho čo sama nechceš, nejaké rady od vizážistov by Ti možno pomohli. Držím päste kočka.

**

ja som sa prvýkrátkrát bozkávala ked som mala 21 a to s mojím prvým chalanom, teraz mám druhého a dúfam, že na celý život, nikam sa netreba ponáhlať, ved si užívaj mladosť, nemáš starosti, užívaj si slobodu a venuj sa svojím koníčkom, to si naprikážeš sama, že zaľúb sa, to príde odrazu a ty nebudeš vedieť ako:)len počkaj na toho pravého nič nestratíš, držím palce