Doktorka mi našla streptokoka v hrdle

dancaBB

noo...tazko povedat..hovorim..skus probiotika,,,mozno si kup v lekarni krem Canesten..ten je na kvasinky..a uvidis...to pri kvasinkach to je tazko povedat..ale keby ti to neprestalo po par dnoch, pripadne keby sa zhorsovalo..tak utekaj k dotorovi lebo to su neznesitelne bolesti potom...hovorim z vlastnej skusenosti..fakt nechci to zazit

dancaBB

vies co..ked beres antiobiotika tak kludne ta moze svrbet z kvasiniek..totiz antibiotika su v podstate plesne,,cize sa kamaradia s kvasinkami.to sa ti roznesie po celom tele tie plesne bohuzial...to mas z toho...mam to potvrdene od doktorky pretoze som mala taky sity problem..k antibiotikam treba brat probiotika..co su bud tabletky, alebo staci aj jogurty probioticke...a mne doporucila doktorka kupit si cisty probioticky jogurt, bez ovocia a bez cukru..a dat to na tampon a zaviest si tampon..fakt to pomaha pretoze probiotika nicia kvasinky a plesne...

newiemčorobi

mám 15.. hej beriem antibiotiká a začalo to asi den-dva nato.. ale nie som si istá.. a aj kamarátka mi powedala, že mam zajst ženskemu na vyšetrenie radšej

neboj

a kolko mas rokov?je to dost mozne,ze aj tam dolu nieco mas,.ale ak si uz zacala brat antibiotika aj tie mozu sposobit svrbenie a vytok tam dolu.ak ten vytok je biely,hrudkovy, tak mozes sa poradit v lekarni a daju ti nieco na kvasinky,bez predpisu/ale vzdy je lepsie to mat skontrolovane doktorom/ ak je zafarbeny a zapacha, tak musis ist k doktorke..a hlavne som chcela povedat,ze sa nemusis bat ist na zenske, vyber si dobru doktorku a bude to o.k.raz tam aj tak budes musiet ist.