Tehotna????

Príspevok v téme: Tehotna????
vilamalka

Ahojte. Uz skoro tyzden mi meska menstruacia, viem, ze to este nie je dovod na paniku, ale predsa. Obycajne mam cyklus pravidelny, tak 25-26 dni. HAK som vysadila uz davnejsie, takze cyklus sa mi uz ustalil. V case ovulacie som mala taky zvlastny biely priesvitny sklovity vytok, ktory sa zo mna miestami az lial. Naozaj divne. S priatelom naozaj nevieme na com sme, chranime sa poctivo kondomami pri kazdom styku, vzdy ho este aj kontrolujeme ci nepraskol. Viem, ze najjednoduchsie bude kupit si tehotensky test, no najprv by som chcela vediet, ci niektora z vas nema podobnu skusenost, ktora koncila tehotenstvom :))

tip

Da sa otehotniet aj napr. den po ovulacii,ale neviem, ake %, ale lepsie je zacat uz pred, lebo spermie mozu vnutri prezit aj dlhsie.

sonicka123

mala som ovulaciu v stredu a s priatelom sme sa milovali vo stvrtok vecer(chceli by sme mat babo tak sa snazime) a chcela by som vediet ci je teda mozme otehotniet?? lebo na nete citam raz ze ANO potom ze nie, tak teda neviem :((

dancaBB

no tak potom ked si skusena tak nechapem preco sa stresujes...podla mna zbytocne sa trapis ked nemas preco..len to som chcela tym povedat

mellinda

Danca, ja nie som neskusena pubertiacka, ktora riesi taketo problemy kazdy mesiac. Mam 24 a pohlavne zijem uz dost dlho. Casto som svojim kamaratkam vravela to iste ako ty, ked mali pochybnosti. Ja kondomu verim...teda aspon som verila, ale ziadna ochrana nie je 100%. Chcela som len skusenosti inych, to je vsetko.

dancaBB

uz som to tu dnes spominala..jak moze byt zena tehotna ked ste mali kondom cely sex a nepraskol a nezosmykol sa?spermie samy nevyskakuju z kondomu...uz to konecne pochopte!!!!!!!!!!!!!!!!!
potom ze nemate kramy ked stresujete..ani sa necudujem