vysadenie antikoncepcie

qiu

trintity ja som HAK vysadila po porade s lekárkou, ale neskôr som zistila, že to vôbec nebolo treba tam isť, stačí ak pri najbližšej návšteve doktora povieš že si ju vysadila.

denisa

to usiko: predtym som mala nepravidelny a strasne bolestivy menzes,ostavala som aj 2 dni kazdy mesiac doma, ziadna skola alebo praca neskor, to mi komplikovalo zivot

bedna

londa:ja ked som uzivala Belaru citila som sa ako tehotna strasne mi bolo zo vsetkeho(strava)zle a bolela ma hlava a este som mala prvy mesiac cely -menzes,druhy smesiac skoro cely a treti...?!?!?!som vymenila za Mersilon - a teraz pri Mersilone???mam este 4 tabletky a uz mam spinenie...ja to zahodim do kosa!!aj bez HAK som mala menzes ako hodinky...aj ked bez HAK obavy mam..lebo mat tretie dieta...ale zdravie mi je prednejsie...pa

mexasa

Ja som brala Jeanine 3 mesiace, co na zaciatku moj organizmus velmi zle znasal (bolest hlavy, zavraty, bolest v podbrusku).Pred 3 tyzdnami som dobrala posledny balicek a vysadila.Menstruacia mi prisla normalne ale trvala len necele 3 dni co je v mojom pripade nezvycajne.Teraz 2 tyzdne po ma ustavicne boli v podbrusku a brucho mam neuveritelne nafuknute (vobec to nie je prijemne).Tehotna dufam ze nie som kedze som poctivo brala tabletky aj ked mam velmi podobne pocity a stavy ako ked som bola s mojim dvojrocnym synom.Fakt nezostava nic ine len cakat,ale myslim ze vyskusam radsej naplaste kedze druhe babo momentalne nepotrebujem :)

londa

moze byt bolest zaludka spojena s antikoncepciou? ja som brala cilest,pred troma mesiacmi som ho prestala pouzivat a pribrala som 4kg,a zistila som ze mi omnoho viac vypadavaju vlasy a aj vyrazky sa sem tam robia. mam zacat zas uzivat tabletky?ked testy nepotvrdili ze to ma bolel zaludok z nich...a otehotniet este nechcem a mam odpor ku kondomom

zuzu1

vysadila som ju pred mesiacom.menštruácia prišla o deň neskôr, prišli bolesti a kŕče ako pred tým kým som HAk neužívala. A tie potoky krvi...hrôza. Chcem ju späť ale pečeň mi to asi nedovolí, uvidím po nejakom čase skúsim znovu pečeňové testy alebo nejaku inu HAK?!? Najradšej by som bola chlap, prečo práve my ženy musíme takto trpieť každy mesiac - to nie je féér

trinity

Baby a vysadili ste ju samé od seba alebo ste sa radili predtým s lekárom? Prosím vás a napíšte sem aj také, ktoré máte s tým pozitívnu skúsenosť :-)