PRE CHALANOV -PRIPADNE RADY BAB DAKUJEM

juicy

Ahoj..Nepíšeš ako dlho ste spolu,ani v akej fáze je váš vzťah..či sa dostatočne dobre poznáte. To je veľmi dôležité..Pretože, ak by ste mali pevný vzťah, tak by si do tejto rubriky pravdepodobne nepísal. No, ale teraz už idem k veci. Môj pohľad (subjektívny): Ja som baba, zarábajúca celkom slušne, ale mám mladšieho partnera - študenta . Takže je to vlastne obrátené.. Sme spolu cez dva roky, a môžem povedať, že sa skoro vo všetkom delíme (finančne). Lenže ja veľmi rada poteším svoju lásku nejakým malým prekvapením (občas)..tuning časopis, nejaká drobnosť (nedá sa to veľmi porovnať s parfémom, či bundou)..a môj partner je potom tým najvďačnejším človekom na zemi, čiže nie je to len o peniazoch. Taká malá rada: ak tvojej partnerke na tebe fakt záleží (a nie na tvojich peniazoch), tak jej skús občas kúpiť (ak ju chceš potešiť) niečo malé a nie tak finančne náročné a podľa jej reakcie uvidíš, či bude sklamaná, alebo to prijme s poznámkou (či nemáš na drahší darček) alebo v tom naj..prípade sa skutočne úprimne poteší. Píšem ti svoj názor z pohľadu ženy. Ja osobne by som nedokázala od priateľa prijať žiadny hodnotnejší darček (aj keby zarábal stá-tisíce mesačne), pretože by som sa cítila ako využívačka a moja sebaúcta by padla na bod mrazu. Veď, keď plánuje niekto s partnerom spoločnú budúcnosť, tak tie peniažky pomôžu neskôr na vytvorenie spoločného domova. Takže, toď vše..

lala

suhlasim s lenkou, aj ja mam priatela a zaraba doost dobre a niekedy by ma potesilo keby mi nieco len tak kupil, ja to nepotrebujem aj ked sama nezarabam ale rodicia mi davaju dost penazi na to aby som si mohla kupit takmer vsetko co chcem...ale ide o to ze by som chcela byt rozmaznavana aj takto...vidiet ze mi chce dat vsetko a ze mi vsetko dopraje, ale to je mozno aj priklad z domu. Moji rodicia si stale kupuju darceky...paci sa mi ze moj otec na mame v nicom nesetri...Asi tak

many

a ja som mister lov lova mam kopu lova, kopol by som ju do prdele a sol by som s nou do cinskeho butiku a parfem nejaky lacny domestos bodka

debyl-filozof

jej kupim i tu bundu, ved by som mal na to. ale si tu babu poriadne otestujem ci nie je na peniaze!!! ja si na to testujem kazdu!! lebo som sa uz na tom popalil. a nielen ja! a nemusis je kupit co jej vidis na ociach, to je blbost! niekedy si baba nezasluzi ani pohladit.. a inokedy je i modre z neba malo. ona ta ma mat rada nie kvoli tomu ze si jej sponzor a milenec..

lenka22

alias to je baba:))) a ja nechapem zase niektorych chlapov, ktori aj napriek tomu ze zarabaju nedaku svojej laske to co jej na ociach vidia... Ja som studentka a moj priatel uz zaraba peknych par rokov. Dal by mi vsetko co mi na ociach vidi, keby som ho v tom nebrzdila. Na sviatky sa musime vzdy dohodnut do akej sumy si kupime darceky a on aj tak kupi viac... ide ma porazit, pretoze mi je to luto kvoli tomu ze ja nezarabam a peniazky na jeho draceky musim setrit "do prasiatka" :((( aj dnes mi priniesol peknu mikinku :))) nie je to len o vyuzivani toho ze ma prachy, ale aj o tom ci ten chlap nie je sebec...

alias20

Neviem či tá tvoja priateľka ťav tak trochu nevyužíva. Aj keď dostatočne neriozumiem tvojej otázke, nechceš náhodou vedieť, či ťa má len pre prachy? :-/. Podľa tvojích slov mi príde, že ťa zneužíva, ak si čo i len trošku empatický, odpovedať si vieš aj sám, ale asi si chceš byť istý a ustiť sa v niečom čo si nechceš pripusti. Možno je môj úsudok nesprávny a odbočujem od veci, ale.... Dúfam, že nájdeš odpoveď na otázku, ktorú skutočne hľadáš :-)

karmen

Neviem aké prednosti dávate vo vašom vsaťahu ,či je to viac založene na materialnej stránke.Vezmi si Mojsejovcov ,Braňo vie že Nora túži po hmotných veciach a doprajú si ich a sú štastný ,čiže ak jemu to nerobí problém a može si to svojej priateľke dovoliť .KTORA TO NEZNEUŽÍVA ! tak podľa mňa je to v pohode ...ale ide o to či to zneužíva ,alebo je len rozmarná