Chorá pečeň

Príspevok v téme: Chorá pečeň
lelonikauhr3

Zdravim, ešte za tehotenstva som mala problémy, stále únava, tmavý moč, vyrážky. potom som rodila sekciou a anestéza asi uškodila lebo po 4 týždnoch som začala teplotovař, tmavý moč, svetlá stolica zožltnutie pokožky. Žltačky sa nepotvrdili ani nijake infekčne zaležitosti ako mononukleoza, paul bunnel a tak ani cmv. Vysoke pečenove testy mi zrazili infuziami, 3 tyždne v nemocnici, aminosteril, thiogamma, glukoza a medikamentami, esentiale, flavobion ursofalk. teraz je to už rok a pravidelne sa mi tieto stavy vracaju, teploty unava, a tak. hodnoty sa zvišia aj na 6 a potom to ustupi, bola som aj na ct, tam nič, na MRCP tami mi našli cistu ale kamene žlčnikove nie vraj iba blato. a mam zahusteny sediment v žlčniku, už ste sa s tym niekto stretli, alebo podobne priznaky, v karte mam taku diagnozu že nešpecifikovana vyrusova hepatitida neznameho povodu, ale ja myslim že to je len kryci manever a všetci na to kašlu.

/?/

Lelonikhaur, ak by si chcela vyskúšať prírodné doplnky a včelie produkty /včelí peľ-veľmi účinný na pečeň/, napíš mi svoj email. Veľmi dobré skúsenosti sú pri liečbe pečene práve pri žltačke a liečbe pečene.

RNG

zialbohu lekari velmi zriedka adresuju toxiny v tele a nase stale pritomne virusy. Ale kombinacia tychto moze sposobit hromady problemov, vcitane choroby "neznameho povodu", alebo tzv "autoimunne"

RNG

lelonikauhr3, jas neviem, ake mas vseliake problemy v tele, ale pecen regeneruje a precisti protokol dr Berksona. Ja si to robim preventivne aspon raz do roka, lebo zamoreni a toxinov je v tele hocikedy plno, ci uz z potravy alebo travenia alebo roznych infekcii.
Poskodena pecen(zanesena, zvacsena, ...) ovplyvnuje cely chod tela, vsetky ostatne organy, imunitu, regeneraciu a pod. Tj je dolezite, aby bola v spickovej kondicii.

lelonikauhr3

A este aby som nezabudla psylium pijem 3 krat denne a aj caj z ostroperca a po nom mi ta tazoba zalutka ktora tie hepatalky sprevadza na chvylu ustupi, nejem nič mastne, ani korenene, snazim sa ovocie a tak.

lelonukauhr3

Dik za info aeste by som sa mohla spytat, ze ten protokol dr.berksona mam kupit v lekarni, a ako si to mam vypytat ten preparát sa tak vola alebo si kupit vsetky tie zlozky zvlast??A momentalne mam zase zvysene teploty max. 38 a tak neprijemne sa mi vyhadzali najme dlane, su to take malicke bezfarebne, drsne pupaciky a v strede maju taku tmavu bodku vyzera to ako velmi malicky pluzcgierik a svrbia, lekar mi predpisal canesten, nemoze to mat nieco s toupecenou, taketo problemy a teploty a zvysene testy skoro vsetky hodnoty ALS,ALT,GMT niekedy i bilirubin mam ked som prechladnuta, staci aj nadcha a do tyzdna su hodnoty vyssie, asi pred 6 tyzdnami som mala horucky a bolest hrdla, zvecsene uzliny vzadu na krku a testy boli tiez zvysene, dostala som antibiotika a asi o 2 tyzdne sa to upravilo.V suvislosti s tymto sa mi pokazi aj krvny obraz.Uz ma napadla aj toxoplazmoza, netestovali ma ale vraj sa to prejavuje teplotami, zvisenymi testami a hepatalkami zvysenymi, nevies o tom nic?? na infekcnom im na tom asi moc nezalezi, planujem aj hepatologa navstivit, ale mam male dieta a teraz je to dost komplikovane tak ked trochu podrastie. Velmi ti zatial dakujem

RNG

Protokol dr Berksona na liecenie pecene z poskodenia toxinmi alebo virusami ma tri zlozky:
...
selen(400 mcg) je antiviralny
....
sylimarin(900 mg)=vytazok z ostropestreca marianskeho=bodliak, sylibum marianum, v anglictine Milk thistle.
Tento stimuluje tvorbu zlce, cim sa pecen cisti(odmoruje, detoxifikuje) a zaroven stimuluje tvorbu novych zdravych pecenovych buniek.
....
alfa lipoicka kyselina (600 mg) je univerzalny antioxidant a regenerator, telo si ho tvori v mensich mnozstvach.
.....
Zaroven odporucam brat viacej vlaknin(zeleniny, pektiny, psylium, varene plevy, celozrnne produkty) lebo vylucenu zlc plnu toxinov je treba do niecoho nasiaknut a vyniest z tela, inac sa v crevach znovu absorbuje do krvneho obehu.

Danu dennu davku si treba rozdelit zhruba na tri casti

lelonikauhr3

pre RNG, prosimta, a ten protokol dr.Berksona to je nejaky preparat, alebo liečebny postup alebo čo, inak dakujem pomohol si my veeeelmi