ŽIADNE NEVOLNOSTI

gastanko2016

ja som začala mať nevoľnosti až okolo 8 týždňa, ale niektoré moje kamošky nemali nevoľnosti celé tehotenstvo. To je tá lepšia varianta.

Laurina22

Jasne,ja viem,ze za to malicke to stoji.Srandovala som.-)

Ale tvoja veta: "dokonca aj ked som na zachode sedela,do bidetu som sa aj vyvracala" sa mi velmi paci:-)))))))))

blondula

Laurina...aj napriek tymto strasnym pocitom,by som neskor chcela mat este dalsie dieta :P i ked vtedy byvalo aj tak,ze som to dietatko uz nechcela,bo to bolo velmi zle :-( teraz sa na tom uz smejem :DD

blondula

patris asi k tym stastnym,co ani nevedia,ze su tehotne :D ja som grcavala hned ako som otvorila oci,chcela sa nadychnut....proste furt !! dokonca aj ked som na zachode sedela,do bidetu som sa aj vyvracala :DDD uz som si zaludok necitila :-((( a to bolo od zaciatku az do stvrteho mesiaca.az potom mi zabrali nejake lieky.potom som mala pokoj a zase az do porodu neskutocne palenie zahy :DDD spavala som az na troch vankusoch v polosede,ziadne oddychnutie nabok alebo spanie :-( hned som kaslala na to,ze uz v krku som mala kyselinu !!! bud rada :D a este mozno zavcasu sa tesit,niektore zeny to mavaju aj ku koncu tehotenstva :D

eviku09

Ahojte ja som v 12 tyzdny a zvraciam kazdy bozi den aj dvakrat do dna,zavidim tim co nemaju taketo problemy, lekar mi na to povedal, ze je to individualne a, ze ked aj zvraciam , ze je to dobre je to o hladine hormonu vraj nietore to znasaju lahko a ine takto ako ja...drzim palce vsetkym maminam nech si to tehotenstvo uzivame ci uz z nejakymi nevolnostami ci bez nich,budme stastne a ocakavajuce nase babatka...

ejuja

Nemusis mat nevolnosti. Ja som bola dvakrat tehotna a nikdy som nemala nevolnosti. Cestovala som denne autobusom a nic. Obcas ked viem, ze by som mala menzes ma parkrat prehnalo ale ziadne bolesti alebo zvracanie. Svagrina to mala horsie - ta si ani zuby nemohla umyt uz vone pasty sa jej zaludok zdvihal....

[zruseny12]

MOTYLIK
neznamena,ze ked si TEHOTNA,ze musis mat nevolnosti,alebo musis mat nejake problemi,tehotenstvo,mozes prezit aj bez problemov/ja som pri dvoch tehotenstvach,sa naprosto dobre citila,ked nepocitam do toho,ze som mala STEH...nevedela som,co to je zvracanie atd./

hope

ja som teraz v 24tt a nevolnosti som mala medzi 12tt az 18tt takze sa nestresuj, a je to ako baby pisu individualne. ja budem mat chlapceka aj moje 2kamosky budu mat chlapcekov a vobec nemali nevolnosti, vobec to nezavisi ani od pohlavia a ani od stavby tela. pa a vela stastia vsetkym

sarah parker

nie kazda zena ma nevolnosti. podla statistik maju vyraznejsie nevolnosti skor vyssie a tiez stihlejsie zeny. zas to ale nie je pravidlo.
zase, aby si to nezariekla, niekedy sa gestoza zacne prejavovat az od 8. tyzdna.
nehladaj za vsetkym nejakeho certa, nezaoberaj sa sebou a tehotenstvom. uzivaj si, tes sa, nesleduj kazdy detail.