Prevratena maternica

azx

Ahojte! Čakám druhé bábetko a až teraz som sa dozvedela, že mám obrátenú maternicu. Len ešte k vašej debate - problém s otehotnením som nemala a prvé dieťatko som rodila normálne.

Jana40

ahojte , nema tato diagnoza vplyv na zataz ? mam na mysli posilnovanie a fitness ? je to povolene alebo zataz je riziko ? diki Jana

Sjuu

A som tu zasa...mám jednu otázočku....Ide o to, ako som tu už v októbri písala, že mám prevrátenú maternicu... posledné tri týždne mám neskutočné bolesti v podbrušku...ale také, že sa niekedy nevládzem doslova ani pohnúť...stalo sa mi, že išla zo mňa po pohlavnom styku krv...a strašne ma bolelo v podbrušku...ale fakt moc..čítala som si, že to môže byť v spojení s kŕčkom maternice..eče pred tromi mesiacmi som bola na kontrole, a vraj mám všetko v poriadku.... neviem, no mám velký strach :(

rew

Sjuu> ja to mam tiez.. lekarka mi povedala len tolko ze to moze sposobovat bolesti pri pohlavnom styku a pri menstruacii bolesti v krizoch, ale inak je to vraj celkom bezne..

Sjuu

Ahojte, mám 18 rokov, a dnes som bola u lekára, a povedal mi taktiež, že mám obrátenú maternicu...Ale nič viac k tomu...Neviete mi niekto povedať niečo bližšie k tomu ?

:::

podla mna to vobec nic neznamena aspon to tak akysi doktor kamoske vysvetloval a lekari aj napriek dnesnej technike a vymozenostiam vsetko nevedia co sa toho tyka svagrine cely celucky cas tvrdili ze caka postihnute babo chore vsetky vysledky totalne zle plodova voda nakoniec sice rodila v 8 mesiaci ale ma krasneho zdraveho syna skoda ze nie kazdy pripad tak dopadne len som chcela poukazat nato kolko strachu beznadeje prezili a vsetko dobre dopadlo

bambulka42

Ahojte mna sa kazdy rok doktor opyta ci viem o tom ze mam prevratena maternicu ja som povedala ze ano ale neviem aky to ma vyznama co to pre mna znamena nikdy sa nic nedozviem iba mi poviez e to sa moze casom napravit mam 24 rokov este som nerodila a tak som zvedava ze ako to dopadne v buducnosti zatial to neriesim tehotenstvo neplanujem

naki

mne dnes doktor povedal ze mam prevratenu maternicu, je to cudne lebo minuly rok bola este na spravnom mieste, mam teraz strach ake budu nasledky a ako sa to mohlo stat???

kia32

Ja mám že vraj dozadu otočenú a tiež som 1. tehotenstvo potratila a 2. boli dvojičky, bez akýchkoľvek problémov počas tehotenstva. Osobne si myslím, že drvivá väčšina doktorov vie veľké ho..o o počatí a tehotenstve, je to ešte stále v rukách prírody a nie doktorov... A myslím si, že ak sa človek cíti dobre, tak treba nechať veci tak ako sú.

balenka3

ahojte vie mi niekto povedať čo znamená maternica v tvare srdca, s manželom nemáme bábetko 5 rokov snažíme sa už sme vyskúšali toho veľa a minulý týždeň som sa dozvedela, že mám srdcovitú maternicu, no neviem čo to presne znamená. díky