PROSIM PORADTE - PRSIA :((((

Príspevok v téme: PROSIM PORADTE - PRSIA :((((
Miriam2563

Mam uz dva tyzdne po menzese a mna prsia stale bolia ako keby som mala dostat este jeden :( antikoncepciu neberiem, a mam uz 22 rokov, tehotna tak isto nie som. Nikdy predtym som sa s tym nestretla. Sú bolave na dotyk..jeden gynekolog pisal, ze je to zvysenim nejakeho hormonu, ale zeby to trvalo tak dlho??? poradte co to moze byt prosiiim :(((

darika

S tymi hormonmi to moze byt pravda,kym sa ti to v tele zase vyrovna,potrva to chvilku,takze ja by som pockala do dalsej menstruacie.|Po nej by si mohla mat pokoj.Inek stava sa to aj mne a poviem ti pravdu,ze si to ani neuvedomujem.Proste to vzdy prejde.

darika

No,som to trosku zle vypocitala,pretoze uz by si mala mat aj po ovulacii,ale danca ma pravdu.Pockaj este do dalsej menstruacie a mozno ti to prejde.

Miriam2563

no kocky, ale mna tie prsia neprestali boliet od poslednej menstruacie.. ako bolesti nie su tak strasne, ale stale su.. a ano mavam to niekedy aj dva tyzdne pred, je to otrasne :-!

dancaBB

mas 2 tyzdne po menzese cize uz asi priblizne tyzden pred dalsim...dobre ratam??mna vzdy bolia pred menzesom aj tyzden a pol dopredu...nemas to z toho??mozno sa ti tento mesiac trosku viac zvysili hormony pri menzese...lebo mne sa to tak deje..jeden mesiac mam cely ksicht zapaleny pred kramamy, iny zas nemam...proste ako keby som mala kazdy mesiac roznu hladinu hormonov, a niekedy ma ani tie prsia nebolia..