Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

isabella

mna to tak trocha napadlo, ked stale nemoze zohnat peniaze na tabletku a stale len vyhovorky hlada, sak keby mi hrozilo, ze zostanem tehotna a nechcela som to tak aj omietku rukami zoskriabem, len aby som tie peniaze zohnala a nie sa len vyhovarala a sedela za pc

zjuzjika

no ja mam 24 a penazi dost ale akoz enikdy by som neostala bez koruny, lebo sa moze vselico pritrafit a co potom? takze treba aj rozmyslat a takisto si ich mozem minat len na seba...ale tiez viem kedy je uz doist a ze neake peniaze je treba mat aj v rezerve

isabella

ja tiez nikoho nemam na koho by som musela setrit (teda teraz uz ano, ale ked som mala 19 tak som nemala) a predsa som rozmyslala, ze nie je dobre vsetko rozhadzat... to nema nic s tym, ci mas niekoho na zodpovednosti, alebo nie

severanka

malicqaa: ty si taká naivnučkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.....

malicqaa

ALE NEDAJU..no ja wiem hodpodarit..len este mozem peniaze minut kedze nemam nikoho okhoho by sa trebalo starat...