naladovost

Príspevok v téme: naladovost
gwenka

ahojte vsetci, neviem cim to je, ale v poslednej dobe som hrozne naladova,raz mam super naladu, som stastna, nedokazem sa prestat smiat a o hodinu mi je hrozne, pride na mna hnusna depka,len spominam na vsetko zle co som kedy urobila a je mi do placu, namyslam si somariny a som paranoidna,najviac si to odnasa moj partner, ktoreho nadovsetko milujem a obdivujem pre jeho trpezlivost so mnou.ma niekto podobne skusenosti? cim to je?

123456

ano moze to byt tabletockami.... ja sama som si to zazila... bola som desne naladova, placliva, kazda blbost ma vytocila, rozosmutnila... nemala som chut na sex... mala som depky... vsetko som si moc pripustala... citila som sa byt taka mala a slaba.... myslim dusevne.... uz to necem ani vidiet... ble....

gwenka

dakujem vsetkym, ano uzivam antikoncepcne tabletocky, s priatelom sme spolu 8 mesiacov.moze to byt tymi tabletkami?

zzz

gwenka..ty si moj clovek..ja mam presne take iste stavy..a vsetko si odnesie ten moj chudacik,ale ked ja mam taku blbu naladu,ze ja niekedy ani nemam chut byt s nim..pomoooooc