Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?

Príspevok v téme: Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?
fufinka

No mozno zvlastna tema, ale zaujimalo by ma to. Ved kazda baba v mojom okoli uziva HAK. Mam problem s pletou, ale kvoli tomu brat HAK? Co si o tom myslite. Akurat teraz sedim u sesterky a sa o tom bavime, ma podobny nazor ako ja, ze Hak je svinstvo. Lenze preco potom vsetky tu HAK beru? Ved co sa tyka ochrany su aj ine moznosti, co sa tyka akne, tak je to jedna z moznosti. Tak existuju aj baby, zeny co to nebrali?:)

alzbee

liana: na zaklade tvojho linku, ktory si sem hodila sa baby urcite objektivne nerozhodnu...odhliadnuc od toho, ze ta stranka je zalozena krastanmi ma dorazila veta, ze jednym z najcastejsich negativ HAK je nepravidelne krvacanie...hlavna vec, ze kazda zena, co berie HAK ma menzes presny ako hodinky a vie si aj rok dopredu vyratat, kedy jej pride...ja mam doma informacie o HAK popisane na dve velke strany, ktore mi dala gynekologicka, kde su aj pozitiva, aj negativa HAK, takze keby sa baby mali rozhodnut objektivne, tak by som im odporucila ist za svojou gynekologickou a poziadat ju, nech im da ten papier...
a nie famaceut, ale gynekolog je clovek, ktory ma stale najnovsie poznatky o HAK..takze tolko z mojej strany:) mohli by ste sem vypisat vsetky najhorsie negativa HAK-aj to, ze by som z nej umriet mala, nebudem davat na "rady" inych, kedze ja s nou problemy nemam. A samozrejme,ze ani ja nemienim niekomu hovorit, ze daj si HAK predpisat...kazdy ma svoj rozum.

liana_

darika, nie som konzervativna, som otvorena vsetkemu, som ale presvedcena, ze kazda zena ma pravo na plnohodnotne informacie aj ked ide napr. o spominane kvapky do nosa ci ibalgin..., zial informovanost je minimalna, preto je dobre, ked sa niekde docitaju nerozhodnute aj nazor druhej strany!

liana_

vsade citame len o pozitivach HAK, je dobre, ze sem baby pisete aj o negativach, aby sa tie nerozhodnute, vedeli objektivne rozhodnut, nie pod tlakom doktora a spolocnosti, ale slobodne, informovane o pozitivach ale aj negativach HAK!!
zaujimavy clanok farmaceuta o negativach
ziolkovsky.blog.sme.sk

alzbee

ja sa snazim zit pre pritomnost a nie sa stale strachovat, ze co ak sa mi negativne ucinky prejavia v buducnosti. teraz mi vyhovuje na 100% a dalej to neriesim...kazdy sa ohradzuje tym, ze gynekologovia to predpisuju len zato, lebo maju z toho peniaze a ze je to vsetko len obrovsky financny tah...vacsiu blbost som nepocula...a keby sa za tych 50rokov, ci kolko je HAK na trhu, rodili len degenerovane deticky, tak by HAK uz daaaaaavno na trhu nebola...ide ale o to, ze tych, ktore s nou maju problem je stale ovela menej, nez tych, ktore nemaju ziadne problemy.

darika

Sade-a ty mas kolko rokov moja?Ja mam 36 a beriem ho nejakych 17 rokov s prestavkami.Takze kolko rokov este musim cakat,aby som videla priznaky?

alzbee

darika: moja rec:))...uz som sem aj pisala jeden prispevok, ze HAK ma urcite stale viac vyhod ako nevyhod...su to umele hormony, ale telo sa tych hormonov dokaze po vysadeni aj velmi rychlo zbavit a zena do troch mesiacov po vysadeni moze kludne pocat. Mala som polhodinovy rozhovor s gynekologickou o HAK a pekne mi vsetko vysvetlila:))

sade8

no ano ti co maju take nazory ze im to nerobi zle vsak to ani nemozu vidiet teraz ako im to zle robi,.......vsak to sa ukaze az po nejakych rokoch

lalidae

To čo to tu riešite? Som za darikin názor, žijete v 21.storočí!!! Ten kto chce, nech to berie, ten kto nechce nech sa na to vykašle. Nikdy som problém s pleťou nemala, a HAK beriem niekoľko rokov. Mám priateľa a mám rada sex. Je mi tridsať a mám prácu, ktorá ma baví. A k tomu mám plány, ktoré by som nerada menila len kvôli tomu, že otehotniem. Poznám dievčatá, ktoré HAK odsudzovali a teraz sú nešťastné, lebo sa museli vydávať, lebo im ich viera nedovolila ísť na interupciu. I ja som veriaca, ale HAK naozaj neodsudzujem. Mám rada svoj život a priateľa, s ktorým plánujem budúcnosť.
Tá ktorá má problém s pleťou, nech si teda zájde ku kožnému, a nech tu nepíše bludy typu, že HAK je svinstvo.
Baby spamätajte sa. Je rok 2009

moje

Btw. k prispevku od darike, poznam ten isty pripad, mam znamu, ktora sa vydavala ako panna, v zivote HAK nebrala a ma dve postihnute deti a druhu, ktora tiez pochadza z tak silno krestanskej rodiny a mala plod vysoko poskodeny, tak musela ist na interupciu, HAK v zivote tiez nebrala. Ostatne maju zdrave deti, aj ked brali, je to strasne moc individualne, na kazdeho to posobi inak a je to len na tebe ci chces alebo nie.