Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?

Príspevok v téme: Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?
fufinka

No mozno zvlastna tema, ale zaujimalo by ma to. Ved kazda baba v mojom okoli uziva HAK. Mam problem s pletou, ale kvoli tomu brat HAK? Co si o tom myslite. Akurat teraz sedim u sesterky a sa o tom bavime, ma podobny nazor ako ja, ze Hak je svinstvo. Lenze preco potom vsetky tu HAK beru? Ved co sa tyka ochrany su aj ine moznosti, co sa tyka akne, tak je to jedna z moznosti. Tak existuju aj baby, zeny co to nebrali?:)

mikri

A to čo je za blbosť musíš užívať hak lebo máš nepravidelný cyklus? Vykašli sa na to. Radšej nech ti urobí testy, ale to by cvakala poistovna a on by musel zdvôvodnovat.... Inak ja som brala 6 rokov s prestávkami. A tiež som mala vnútorný pocit že už stačilo a hneď na to som mala problémy a pri tom vysvitlo že užívanie antikoncepcie môže tento problém podporiť a hneď na to mi gynekológ núkal ďalšiu hak. Takže tak. Je v záujme farmaceutických firiem aby sa ich hak predávalo a oni bohatli. Peniaze a veľa peňazí je moc a moc je na to aby sa používala v prospech toho kto ju má. Nevravím že nemáte užívať hak ale tiež si myslím že je veľmi málo gynekológov ktorí chodia na konferencie a len tak mimochodom keď som povedala lekárke anesteziologičke! že mi robili konizáciu ambulantne a len ma napichali inekciami tak pozerala že som spadla z marsu. Vďaka za lekárov ktorí sa stále vzdelávajú ale takých nie je podľa mňa veľa. Druhá vec je keď sa zúčastňujú konferencií ktoré platia a organizujú farmaceutické spoločnosti. Čo asi z toho vzíde. Vieš si domyslieť? Propagácia ich úžasných výrobkov a bonusy....

sway

Ja som nebrala pokym som nemala staleho priatela tj. do 21rokov.Tiez si myslim,ze je to svinstvo,ale stale mensie zlo ako nehoda,pri ktorej splodite nechcene dieta.Verim,ze niekomu mohla sposobit zavazne zdravotne problemy,ale vacsine ludi sedi.A ja som tiez spokojna,aspon kazdy mesiac nemusim stresovat,ci dostanem alebo nie.

iwa 89

MAM 20 ROKOV A DOKTOR MI POVEDAL ZE MUSIM BRAT HAK LEBO MAM NEPR.MENS.JA JU NEBERIEM NAKOLKO SA POKUSAME O MIMINKO JE MOZNE OTEHOTNIET

howiee

moja sestrenica, dostala trombozu a nasledne emboliu do pluc( Hak uzivala 12 rokov) a nechcem vas strasit, ale aj tu na Sr je takich pripadov viac ako dost:(...
momentalne vo Svajciarsku vplyvom HAk Yasminelle/Yaz, minuly tyzden zomrelo mlade dievca, dalsie prezilo, ale ma postihnuty mozog,pripadov je vsak viac:(, pocula som, ze v dohladnom case bude kvoli tejto problematike zasadat europs.kom. a bude sa riesit neg. vplyv HAk na zdravie zeny...
hold nie je to az take uzasne ako sa zda

fufinka

Darika sorry, ja som nezakladala temu o tom,aby sa neuzivala hak, chcela som poradit, ak si si nevsimla!!!!chcela som len vediet, ci je to naozaj az taky fenomem pre zeny a rozhodnut sa co dalej!