Svrbenie a výtok

Príspevok v téme: Svrbenie a výtok
anonymka261

mam taky \"maly \" problem...mam dost časty zeleno-žltý výtok z vagíny...niekedy je silnejsi a niekedy slabší...dost mi prekaza pretoze zapacha a niekedy mi to pride as trapne ze mam tak silny výtok a pri sexe s priatelom som s tym nemala problem ale som sa citila tak zahambene ked ma palcoval a mal palce od toho vytoku....prvu menstruaciu som mala velmi silnu ale ostaatne as do teras mam take ze ziadne krce, bolesti a take ze prve dva -tri dni mam stredne krvacanie a ku konci menstruacie mi je aj jedna vložka vela..myslite si ze ten vytok suvisi s menstruaciou???teras ma svrbi vagina z von...myslite si ze môzem to mat s môjho prveho sexu a z kondomu??..pllls poradte mi co si o tom myslite

anonym8888

ja mam tiež taky hnedy ale slabo hnedy vytok..ale prisiel hned po menstruacii.vtedy bol tmao hnedy alle teraz svetlo.je to nejaky problem?

tonka23

skokanka mohla by som sa ta nieco spytat ked si povedala ze si sestricka na gynde??mam jeden esteticky problem..mala som exem na prsiach...ale nijak to nesuivselo s tym ze to mam na prsiach pretoze som bola u koznej.mala som na to masticku..vsetko pomohlo..ale ostali mi strasne jazvy az take cervene, pretoze som si to ja sprosta skrabala a strhala tie chrasty..potrebujem ist na preventivku ale strasne sa koli tomu hambim ked to doktor zbada asi ma zabije...co mu mam povedat??fakt mi je to trapne..ten aj odpadne ked to zbada..co si o tom myslis?

anonymka261

skokanka....a myslis ze co to je podla teba???? k comu to vedie??? a tak nechcem ist ku gynekologovi lebo sa hambim. viem ze to mozno casom budem lutovat ale to svrbenie us prestalo...us je len vytok...je to dobre/zle znamenie?

Skokanka

som sestrička na gynekologii, a okamžite odporúčam ísť k lekárovi. výtok ktorý je sfarbený do zelena -je patogénny+svrbenie a zápach je to najhoršie čo môže byť ak to okamžite nepreliečite, môže to mať trvalé následky a dokonca i neplodnosť.
nijako to nesúvisí s menštruáciou-je to naopak menštruácia súvisí s tým výtokom je to zápal a spôsobujú to baktérie-choď ku gynekologovi kým nie je neskoro-a je smutné že si chcela petting ked si v takom stave.sex ani neskúšaj aby si ho nenakazila.

Aduliena

Zeleno-žltý výtok? Na tvojom mieste by som zašla na gyndu.... a hlavne keď zapácha, tak tam nie je niečo v poriadku.