Svrbenie a výtok

Príspevok v téme: Svrbenie a výtok
anonymka261

mam taky \"maly \" problem...mam dost časty zeleno-žltý výtok z vagíny...niekedy je silnejsi a niekedy slabší...dost mi prekaza pretoze zapacha a niekedy mi to pride as trapne ze mam tak silny výtok a pri sexe s priatelom som s tym nemala problem ale som sa citila tak zahambene ked ma palcoval a mal palce od toho vytoku....prvu menstruaciu som mala velmi silnu ale ostaatne as do teras mam take ze ziadne krce, bolesti a take ze prve dva -tri dni mam stredne krvacanie a ku konci menstruacie mi je aj jedna vložka vela..myslite si ze ten vytok suvisi s menstruaciou???teras ma svrbi vagina z von...myslite si ze môzem to mat s môjho prveho sexu a z kondomu??..pllls poradte mi co si o tom myslite

odpovedam

tinka2010: Uplne najlepsie ti poradi gynekolog. Ja napr. z tvojho popisu netusim, o co by mohlo ist. Radsej chod na vysetrenie, vtedy mas najvacsiu istotu, ze sa dozvies, aky mas problem a ako ho riesit. Obcas nerozumiem, preco niektore dievcata dlho cakaju, kym sa konecne odhodlaju ist k lekarovi. Ved je to uplne v poho, nic neboli, je to len par sekund a o par minut si von. Nie je coho sa bat. Tak baby, ak vas nieco vazne trapi, chodte na gynekologiu :-))

tinka2010

ja mám problém, mna svrbí vagína, žiadny nejaký výtok nemám len občas sa mi na povrchu vagíny zjavia také biele ja neviem ako to popísať, proste neičo také biele, čo sa dá zotrieť a je to ok, ale stále svrbí, viete mi poradiť čo mám robiť? dakujem

8484

ahojte chcem sa vas opytat či sa musím báť ked občas ma svrbí tam dole a doktorka mi zistila nejaký bacil a zajtra mi dá nejaké lieky no ja sa bojím a preto sa vas pýtam teraz hned. neviete či je to vážne? a či ten bacil sa dá ziskať pohlavným stykom? priatel nemá žiadne príznaky a prý krát sme boli spolu pred 2 rokmi a až teraz mám priznaky nemyslím si že to je od neho. dakujem

alzbee

mima1000: az ta svrbi "len" zvonka, tak si kup Canesten krem a tym si ju potieraj. Az pocitujes problemy aj vo vnutri, tak si kup aj Canesten tabletku...az ale tvoje problemy neprestanu, tak chod na gyndu. Ja viem, ze plno dievcat sa toho boji, hanbi sa a neviem, co este, ale vzdy je lepsie prekonat ten ostych (lebo ziadna zena sa vo svojom zivote prvej prehliadke nevyhne) a ist tam...ver tomu, ze ta prehliadka je ovela menej neprijemna, nez to, co ta caka, keby si svoje problemy nevyriesila...takze vyskusaj najprv ten Canesten a az ti to neprejde, tak chod na gyndu. Drzim palce:)

mima1000

mam taký malý problém strašne ma svrbí vagína nemám žiadny nezvyčajný výtok .Len na strašne svrbí vagína a netuším čo stým mam robiť ...môžete mi pomôcť?????