Akne

vlado

vsetci tu pisete o problemoch skuste sa zamysliet nad prevenciou ta nas ochrani pred tym ab sme museli riesit problemove situacie a ak uz mame nieco co potrebujeme riesit tak to riesme na adekvatnej urovni ci ze k tomu ze zijeme v stresovom a velmi narocnom obdobi a zamyslime sa nad silou posobenia volnych radikalov az 80percent ochoreni maju nasvedomi volne radikaly odborne posobim v tomto smere a preto viem ocom pisem velmi rad poradim kazdemu kto bude mat zaujem.Vlado kontaktujte ma na e-mail brewig@gmail.com

pišta

Mylsím, že akné sa treba pokúsiť liečiť znútra.
Pod dohľadom skúsených liečiteľov alebo lekárov prečistiť organizmus - pôst a iné čistiace kúry. Kto si trúfa sám naštudovať knihy a pomaly sa OPATRNE do toho pustiť.
Potom premyslenou stravou a celkovou životosprávou zamedziť recidíve.
Nie je to ľahké, ale dá sa...

zuzana

No, mne na akne zabrala az antikoncepcia Diane 35, ja som z nej nepribrala, ale ked som ju po pol roku na mesiac vysadila, tak som zase bola ako pubertacka... Takze ju beriem stale a som spokojna... Mne nepomohla ani kozna ani jej masticky a to som k nej chodila skoro 10 rokov... z kozmetiky pouzivam Ganier Pure, ale radu pre citlivu plet... a kremy PureA na den aj na noc... a na telo mam antibakterialne mydlo Sebamed,kedze nevysusuje plet ako zvycajne antibakterialne mydla... ale najskor je vazne lepsie zajst ku koznej a az ked jej liecba nezaberie, tak sa to da riesit antikoncepciou.... teraz je vela podobnych preparatov ako Diane35, ktore tak velmi nezatazuju pecen ako Diane25 ... v tomto mame pred chlapmi vyhodu... ak clovek nemusi, tak je blbost telo dopovat hormonmi... u kazdeho zabera nieco ine...tinushka_a nepises kolko mas rokov...

nastvaný

ahoj ja sa liecim na akne u kožnej asi pol roka a stojí to za ...uz som mal hadam vsetko lieky masticky vodicky vsetkých mozných druhov a iba ho trosku zmiernili,citim sa ako chemické laboratorium.Už ozaj neviem co mam robiť pomôste mi prosím!!!!!!!!!!!

ivan

Najlepsi liek na akne, zarucene: dvojkombinacia TeeTree Oil (australsky cajovnik) a masticky Skinoren, ktoru predpise kozna lekarka.2x za den najprv natriet teetree oilom a hned nato natriet skinoren a do tyzdna je po akne.

jatyon

vynikajuci je:

Nu Skin Clear Action®

Nu Skin Clear Action® - pena

Nu Skin Clear Action® - toner

Nu Skin Clear Action® - denny

Nu Skin Clear Action® - nocny

lubca

Nikola ma pravdu, mam 20 rokov a problem s akne mam dlho. Pouzivala som kadejake pletove vody a kremy, HAK Diane 35, ale tiež som z nej pribrala. Teraz si na tvar nedavam nic, len krem s cajovnikom a pupaky miznu. Len si ich netreba tlacit.

Nikola0704

Neviem, koľko máš rokov, ja mám 20 a upravilo sa mi to celkom samo. Nebabrala som si do toho, nepoužívala som vôbec nič. Ale je pravda, že nepoužívam ani make-up, takže to môže byť aj tým, že som si pleť neničila. A ešte pár mesiacov som užívala HAK Diane 35, ktorá je prospešná na pleť a hlavne na akné. Prestala som ju však brať, lebo som z nej pribrala. Teraz sa mi objaví jedna vyrážka, keď dostanem menštruáciu. Len na tú vyrážku si nanesiem "treatment gel Clear" od oriflame. Ale neviem, či mi pomáha práve on, lebo niekedy zabudem a vyrážka sa stratí tak či tak.