Holokaust... Dosť smutne...

Príspevok v téme: Holokaust... Dosť smutne...
Holokaust

Ahojte chcela som len podotknuť. Nedávno som bola teda sme boli na exkurzii... v Poľsku v Osvienčime a dachau.... Bolo to dosť krute... Chcem len povedať mali sme tam sprievodkyňu bola to staršia pani... Celé nám to opisovala príbehy rozprávala ako keby tam bola a nakoniec sme sa jej museli spýtať prečo takto rozpravala a povedala že ona bývala v tej dedinke kde je ten tabor. a pomahala ako malinké dievčatko tým ľudom.

ja len chcem vam tu dať jedno video a ten kto vydrží do konca bude v šoku ako takého niečo mohli spraviť je to video.. z toho roku tak môžete sa pozera

www.youtube.com

Ešte jednu vec ako tam budete vidieť kde hadzali do takej diery tých ľudí tak nám rozprávala tá sprievodkyna že mala pred nami skupinu s deduškami a babyčkami .. a jeden sa pritom rozplakal a tak sa spýtala ta sprievodkyna že prečo plačete tak moc.. a on že ja som to prežil.. a tak porozprával že si život zachránil prave v tej diere .. kamarat mu povedal ak ho zastrelia nech sa skryje pod ním pretože mrtvoli hadzali do tej diery tak sa skryl pod nim a tak sa zachránil.. veľa príbehov nam rozpravala bolo to dosť desivé.. ako tam znásilnovali ženy a važne boli sme tam v zime. tam kde spavali to boli len ako keby stajne pre kone a tam obla taká istá zima ako vonku.. a predstavte si volakedy boli aj mokry. za trest vzime a tak spali.. mali len jeden odev.. a ten im bol všetkym...

technéciumTc

pekne si tu označila mendelejeva....

je to síce smutné, čo robil mengele a spol v tých táboroch, no o nič lepší neboli ani rusi, japonci a v podstate všetky štáty vo vojne...dokonca sa to robí aj teraz, nie tak vo veľkom, ale robí...

je to síce otrasné, ale hitlerovský "bádatelia" vynašli kopu liekov, vyliečili mnohé choroby testovaním na z ich pohľadu zajatcoch, takže, takže má to dva uhly pohľadu....

Holokaust

a môžem ešte niečo že v poľsku.. bol doktor MENDELEV alebo ako sa volal a jemu halvne davali dvojčata a deti židovské a on na nich robil experimenti on ich zaživa tie dvojičky zošíval.. tehotné ženy v 5 mesiaci teda im spravil potrat.. a študoval plod. dvojičkam zaživa pichal do oka daval im atrament iným ludom davaj jed. že koľko ich usmrti.. pytval ich nechápem mrtvoli nepytval ale živých..

ale viete čo je ešte najhoršie že sa mu po skončení vojny podarilo utiecť a nenašli ho až pred nedavnom.. ho našli v brazilii aj mali tušenia že tam bude ale vzdali to to patranie.. a viete čo je ešte horšie že tam v tej dedine kde bol.. kde žil.. boli samé modrooke blondíny . tak sa mu to teda napokon podarilo keďže bol posadnutý hitlerovim povelom chcem arijsku rasu.. a tak ju aj spravil..

Holokaust

a predstavte si že niektorý židia tam išli ešte na začiatku dobrovoľne lebo si mysleli že to je pracovný naozaj pracovný tabor. a že sa im tam bude dobre že budú mať pracu.. a tak.. namiesto toho ich tam čakala kruta smrť..

Ak vám môžem povedať že čo im tam robili teda tá sprievodkina nám rozprávala že na vyprazdnenie ako vycikať a vykakať a tak mali len 5 sekund tam bolo 200 dier rad radom .. a celá tabor na tie WC.. 17 000 .. židov malo 5 sekund sadli si.. vojak odratal ein zwei drei vier funf a museli sa postaviť a další rad sa vystriedal. a to sa mohli za den vyprazdniť len 2x to rano a večer.. ak sa vyprazdnili mimo toho teda naviac tak ich čakali rôžne tresty.. ako napr.. v jednej zatehlovanej miestnosti tam mali stat bud 5 dni alebo 25 dni čo pochopiteľne po 2 dni neprežili ta mestnosť alebo čo to bolo malo ani nie meter krat meter.. alebo im dali ešte kvapkať na hlavu stále tak sa zbláznili.. alebo čo tam boli väžni a oni nevedeli ratať po nemecky a mali si odratať počet ran byčom mmali dostať 25 a ak to nevedeli tak do nemoty až kým nevladali..

mini13

no kukla som to video to ako mohli byt taki bezcitni kkti strasne to bolo fakt ako juuj ludska krutost nemala hranic,ako kebz to ani ludia neboli ale nejaky odpad

bon

najhorsie na tom je, ze krajina ako je velka britania, vymazala holokaust zo skolskych osnov, s tym ze sa nikdy nestal!!!