Farba loreal casting creme gloss - skúsenosti

Doina

Ahojtee babyy:) ja mam tiez touto farbou nafarbene vlasky vymyva sa rychlejsie ako ine, ale stoji to zato ason ja mam po nej krasne hebke a leskle vlasky;)

piťa

marry jane: ZVlastne...Ja osobne si touto farbou farbim vlasy uz skoro rok. Je to moja 1. a jedina farba na vlasy a vlasy nemam vobec ale fakt vobec znicene! :) Skor leskle a jemne... A nevymyva sa az tak. Zalezi to hlavne od samponu aky pouzivate ja pouzivam obycajny detsky (ten je najšetrnejsi a neobsahuje tak vela chemie) :) Je to podlamna super farba a vyzera uplne prirodzene na vlasoch. Takze kocky odporucam!! :D

marry jane

tie farby nicia vlasy, dajte radsej hunnu alebo matrix od kadernicky (ta sa nevymyva) a chrania vlasy a henna aj vyzivuje a nie tieto.

zuziiiiik

ahoooj :)........ chcem si zafarbiť vlasky farbou LOREAL CASTING CREME GLOSS 426 Červenofialová..... neni tu niekto , kto ma s tymmto odtienom skusenosť??? :).......

mia 90

ja ju mam tiez, a vzdy ked sa zmyvam tak mam ruzovu vodu (mam bordovu farbu) ale zeby mi to zmenilo farbu tak to nemam ten pocit a to som si ju dala len preto lebo kazdej kamoske sa na tretikrat vymyla uplne a mne po tretom raz nic.