Co skutocne vybieli zuby?

zubkovavila1

Ahoj :) Hoci je to proti nasmu biznisu, tak odporucam kokosvy olej, pouzivam ho dokonca aj ja co pracujem v tomto odvetvi...

michallinca1

@chuanka nemusis, teda mozno by si videla nejaky rozdiel ale ja som ziadny nepostrehla. Planujem ale vyskusat nejaky bieliaci system ci ten zaberie a ked uz ani ten nie, tak potom asi pojdem k zubarovi na nejake take odborne bielenie pomocou nejakej techniky

chuanka

@sissiny som fakt rada že chápeš ako sa cítim:/Nie, nie ešte som nevyskúšala žiadnu metódu, lebo zase nechcem aby sa mi ešte viacej doničili zuby, tak preto som si povedala že najprv pozisťujem že s ktorými produktmi má kto skúsenosti a potom to odskúšam aj na vlastnej koži. Zubárovi som to radšej ani nehovorila, lebo by som sa asi nedoplatili, určite tieto zákroky sú drahé a momentálne na to nemám financie:(
@michallinca1 som rada že si to napísala, aspoň viem že to ani skúšať nemusím

michallinca1

@chuanka skusala som tu metodu ktoru sem pisala deuskatka a to tu salviovu tinkturu ale mne to nevybielilo zuby. Neviem ci som to zle, alebo co ale ako ziadny vysledok som nevidela. Teraz premyslam nad nejakou bieliacou pastou, len neviem ktora je dobra tak ak niekto viete o nejakej tak budem rada ak aj mne poradite

sissiny

Chuanka - tak toto je vec ktora by zanechala na kazdom nejaku tu psychicku ujmu, ked si ludia robia srandu, takze vobec sa ti necudujem:/Este si neskusala ziadnu metodu? Alebo tvoj zubar ti neporadil nieco co by ti mohlo pomoct?

chuanka

Ahojte!

Chcela by som sa informovať, ktorá z metód, ktoré sú tu spomínané sa vám osvedčili a či pomocou niektorej ste dosiahli taký efekt belosti zubov aký ste chceli? Mám už dlhšie depresie kvôli mojim zubom:/ Aj keď som bola mladšia na škole si zo mňa robili srandu, že mám žlté zuby, teraz už v zamestnaní nie, predsa len sme tam starší ale môj dopad na psychiku to malo a tak som sa rozhodla že to chcem zmeniť, a chcela by som dosiahnuť aby moje zubáre boli aspoň o čosi bielšie. Poraďte prosím!

deuskatka

Domáca šalviová tinktúra, pár kvapiek na zubnú kefku k paste na zuby a za pár dní je výsledok. Mne osobne sa takýmto spôsobom podarilo zbaviť práve špinavých miest na zuboch z kávy, fajčenia, červeného vína. 2x denne aspoň tri minúty si takýmto spôsobom čistiť zúbky. Zároveň pôsobíte aj na ďasná, pretože tinktúra je protizápalová, dezinfikuje ústnu dutinu, je vynikajúca na afty a podporuje liečbu paradentózy a iné.

www.facebook.com

anabela89

Ahoj MISSS ak by som mohla povedať svoju radu a skusenosť tak mne vždy vybieli zuby zubna pasta odol whitening
uplna klasika a zatial žiadnu inú som lepsiu nenasla.