ake su najskrajsie prsia???

inkubator

Tiez by ma zaujimalo, preco zeny kladu taky doraz na prsia a nie radsej na kvalitny vztah, alebo intelekt. Ak nie su raz pekne, tak nebudu pekne ani po operacii.

slnce

najkrajsie su prsia s krasnou jemnou kozou, ktoru ja bohuzial nemam, lebo tam mam jazvy po ekzeme a je to velmi neesteticke..pomoooooozte prosim..som zufala...!vyzera to hrozne"(

kosmas

Najdolezitejsie je, aby boli zdrave a vzrusive:p a aby bola s nimi zena spokojna, vtedy vyzaruje nieco, co nuti nas chlapov povedat si fiiiiha to su prsia:) a bradavky...

mia19

Áno, najkrajšie sú zdravé prsia. Keď človek nemá vážne problémy tak uvažuje, nad vecami typu malé či veľké, hore či dole a podobne...
Ak chlapovi záleží len na veľkosti, tak za to nestojí. A môžete to brať ako filter na chlapov. Ja mám jednu známu ktorá ma asi tak dvojky a stále pozerá na ženy ktoré majú minimálne trojky a vzdychá ako im je dobre. Smiešne, že? A ešste na to upozorňuje svojho priateľa. No na zamyslenie. Ja máj jednotky a čím som staršia, tým je mi to viacej jedno.

mimi2165

zase dalsia trapna tema o prsiach...podobnych uz je tu dost nie?je to znak zenskej plodnosti a sexuality..a spoločnost nam všade vnucuje krasky s velkymi prsiami...spoločnost udava čo je krasne a čo nie..a potom my sa chceme podobat tomuto idealnu krasy...ak nie si spokojna chod na plastiku ak si spokojna tak je dobre...

alzbee

Lebo kazdy, ked bol malicky z nich pil mlieko a bolo mu vtedy najlepsie:))...zato ich chlapi tak radi chytaju:)) nas zeny to az tak nelaka, kedze ich mame :D